2737
2734

منو راهنمایی کنین لطفا 

من تمامی سرمایه خرج رشته کاشت مژه کردم و کلی وسیله دارم ...ولی ن علاقه دارم بهش ن کارم تعریفیه توش....

گذاشتم کنار

رنگ مو هم اصلا اعصاب و کشش رو نداشتم 

کارشناسی حقوقم گرفتم ...

و رفتم ی رشته هوانوردیم خوندم ...

الان تو شهریه موندم ک هیچ کرایه خونه خرج خورد خوراکم ندارم بخاطر ساعت بد کلاسام

نمیدونم چکار کنم

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا ازمون وکالت نمیدی

کتاباشم خریدم ولی الان پول کلاسای هوانوردیو ندترم استرس بی پولی و کرایه خونه بیچاره کرده منو

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
یعنی چی هوانوردی ؟؟؟ شما چرا انقدر این شاخه اون شاخه رفتی ؟؟؟؟ چند سالته ؟؟ خوب حقوق خوب بخون برو وک ...

۲۳

برو دنبال علاقه ت وقتو از دست نده

میخام انصراف بدم از دانشگاه و برم کار کنم و ور کنارش حقوق بخونم تا ازمون قبول شم نمیدونم کار درستیه یا ن

2738