2726

منو راهنمایی کنین لطفا 

من تمامی سرمایه خرج رشته کاشت مژه کردم و کلی وسیله دارم ...ولی ن علاقه دارم بهش ن کارم تعریفیه توش....

گذاشتم کنار

رنگ مو هم اصلا اعصاب و کشش رو نداشتم 

کارشناسی حقوقم گرفتم ...

و رفتم ی رشته هوانوردیم خوندم ...

الان تو شهریه موندم ک هیچ کرایه خونه خرج خورد خوراکم ندارم بخاطر ساعت بد کلاسام

نمیدونم چکار کنم

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا ازمون وکالت نمیدی

کتاباشم خریدم ولی الان پول کلاسای هوانوردیو ندترم استرس بی پولی و کرایه خونه بیچاره کرده منو

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
یعنی چی هوانوردی ؟؟؟ شما چرا انقدر این شاخه اون شاخه رفتی ؟؟؟؟ چند سالته ؟؟ خوب حقوق خوب بخون برو وک ...

۲۳

برو دنبال علاقه ت وقتو از دست نده

میخام انصراف بدم از دانشگاه و برم کار کنم و ور کنارش حقوق بخونم تا ازمون قبول شم نمیدونم کار درستیه یا ن