2410
2553
عنوان

طلا بخریم هی داره میره بالا ؟

304 بازدید | 16 پست

خواهرم یه مقدار پس انداز داره از وقتی که طلا ۱۳۰۰ بود هی میگه بخرم نخرم الانم شده ۱۶۵۰   بنظرتون دست دوبخره ازاین بالاتر میره ؟پایین نمیاد ؟

یابزاره بانک سودکنه خواهرم🙂

طلافروشی خوب میشناسین

بهمن تا۱۵۰۰میاد یعنی یکم ارزونترمیشه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

يكم ريسكه الا راستش🫠

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخره ضرر نداره .

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2720

طلا تا ۱۷۰۰میره و ثابت میمونه یه مدت 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
احتمال داره بیاد پایین . در کل اینقدر مالیات می گیرن که الان بخره باید طلا بشه ۱۸۰۰ تا سود کنه ببخشی ...

باید بشه یک و نهصد تا سر به سر بشه شایدن دو 

خیلی میگیرن طلافروشا ولی مگه چاره ای داریم؟

2714
باید بشه یک و نهصد تا سر به سر بشه شایدن دو  خیلی میگیرن طلافروشا ولی مگه چاره ای داریم؟

من طلا دست دوم با مالیات و سود تیرماه خریدم ۱۴۴۰  بعد از ۵ ماه تازه رسیدم به اصل پولم  در حالیکه میزاشتم بانک کلی سودش می شد 

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
فکرمیکنم واسه شب یلدایی گرون بعدشایدبیادپایین

ربط شب یلدا ندارع طلا جهانی هست 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
من طلا دست دوم با مالیات و سود تیرماه خریدم ۱۴۴۰  بعد از ۵ ماه تازه رسیدم به اصل پولم  در ...

طلا برا بلندمدت خوبه حداقل پنج سال 

طلا برا بلندمدت خوبه حداقل پنج سال 

آره خب  برای کسی خوبه که پول اضافه داره و حالا حالاها لازمش نداره . وگرنه لوازم خانگی خیلی بیشتر از طلا رشد میکنه . یا ماشین 

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
آره خب  برای کسی خوبه که پول اضافه داره و حالا حالاها لازمش نداره . وگرنه لوازم خانگی خیلی بیشت ...

اره دقیقا همین سه سال پیش گرمی چهارصد بود نشد بخریم الان که اوج گرفته دیگ سه سال راه سی ساله رو رفته 

2706