2737
2734
عنوان

گواهینامه ام زود بشه

124 بازدید | 11 پست

سلام خانوما 

من برای گواهینامه ثبت نام کردم بعد برج ۷ کلاسا تموم شد گفتن سه ماه دگ باید بیاین 

بعد الان متوجه شدم ک باردارم 

میخام هر چی زودتر از موعود بهم زنگ بزنن و بگن بیا ک تا عید انشاالله بگیرم آخه بعد عید شکمم بزرگ میشه سخت میشه 

حالا زنگ زدم اموزشگاه گفتم ک شوهرم نظامی و تا عید میخان انتقالی براش بدن یه شهر دگ اونم گفت اشکالی نداره تا عید بهت زنگ میزنم منم میخام همین یه ماه برم کلاسا رو شروع کنم 

حالا بنظرتون چی بگم ک بگه همین ماه بیا 

یه بهانه ای چیزی ؟؟؟؟

خیلی استرس گرفتم 

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡

چند ماهته

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب بگو ک همسرتون انتقالی دارن و باید برید 

س ماه خیلی زیادع 

من ی هفتع بعدش رفتم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
۲ ماهمه

شکم زن باردار بعد هفت ماهگی بزرگ میشه

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...
2738
مگ چقد  طول میکشه برا گواهینامه

خب از اول گفتن ۳ ماه طول میکشه تا اسمت در بشه بیای الان اگه ماه دگ بخواد اسمم در بشه تا برم ۱۲ جلسه ک اونم یه ماه طول میکشه میشه عید میخوره به تعطیلات بعد امتحانا میمونه برای بعد عید ک کم کم شکمم بزرگ میشه نمیشه سخته 

باز بمونه برای بعد زایمانمم همه چی یادم میره 

خب بگو ک همسرتون انتقالی دارن و باید برید  س ماه خیلی زیادع  من ی هفتع بعدش رفتم

خب من گفتم عید انتقالی داره گقت تا عید بهت زنگ میزنم 

چرا اینقدر دیر 

چرا باید طول بکشه این همه 

من اردیبهشت ثبت نام کردم یه هفته کلاس ایین نامه 

دو هفته کلاس شهری رفتم

هفته بعدشم ایین نامه رفتم  و قبول شدم 

بعدم دیگه امتحان شهر میدادم 

یکی دو جلسه هم وسطاش نبودم نرفتم امتحان بدم 

دفعه سومم قبول شدم که ۱۳ شهریور شد 

۴ ماهی شد 

۱۳ مهر هم گواهینامه ام اومد 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
چرا اینقدر دیر  چرا باید طول بکشه این همه  من اردیبهشت ثبت نام کردم یه هفته کلاس ایین نا ...

خوشبحالتون اما اینجا خیلی شلوغه