2726

سلام

تورو خدا کسی میدونه بگه چیکار کنم 

و آیا کسی بچه ش این بیماری رو گرفته چند روز طول میکشه خوب شه ؟بچم ۱۵روزه آبریزش بینی با سرفه داره چند روز شدیده بعد کم میشه و باز از اول بد تر میشه از پریروز یکم پیشونیش داغه

بار اول دکتر آزیترومایسین داد. دادم تموم شد دیروز دکتر آموکسی کلاو داد از دیروز اینو میدم

پس کی این بیماری تموم میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازیترو از کجا پیدا کردی سمت ما نایابه دخترم خوب نمیشه😔

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2728

شاید نیاز باشه آزمایش خون بگیرن ازش، وقتی آنتی بیوتیک خوراکی جواب نمیده باید از دکتر بخوای براش آزمایش خون بنویسه wbc و esr نشون میده که چه مقدار عفونت وارد بدنش شده، اگه پایین بود که هیچی ولی اگه بالا باشه نیازه که آنتی بیوتیک تزریقی بگیره

لطفا ببرش دکتر

میگن یه ماه میشه تا خوب بشن دختر منم بامن گرفتیم  داروها رو بده خورد تموم شد دیگه نبر دکتر دار ...

عزیزدلم آخه این چه پیشنهادیه که میدی، اگه نبره دکتر و خدای نکرده حال بچه وخیم بشه شما عذاب وجدان نمیگیری؟

عزیزم دختر شما چند روزه مریضه و علائمش چیه؟

حدود ده روز پیش یکم سرفه داشت و خلط دارو میدادم بهش

تا اینکه دوروز داروشو قطع کردم دیشب یهویی تو خواب تب کرد و استفراغ

صبح بردم دکتر الان دوباره دارو داده

شاید نیاز باشه آزمایش خون بگیرن ازش، وقتی آنتی بیوتیک خوراکی جواب نمیده باید از دکتر بخوای براش آزما ...

آزمایش نوشت ولی بردم گفتن باید ناشتا باشه ک فردا هم جمعه س شنبه میبرم

ولی این آزمایش ب خاطر این نوشت ک خیلی بچم زود زود مریض میشه

2706