2733
2734

سرماخوردگی از دوماه پیش گرفته چند بار بردمش دکتر چندتا انتی بیوتیک هم خورده هنوووووز خوب نشده سرفه چرکی داره واقعا نمیدونم چه کنم حالم براش خرابه شش سالشه🥺🥺

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹

دختر منم ۴ سالشه از صبح تا الان با هر سرفه بالا میاره بهش عسل طبیعی دادم و تخم شربتی محلی تو اب ولرم ی کم بهتر شد اصلا داروها هیچ تاثیری ندارن انگار اب میدم بهش

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تقویتی،عنبرنسا،ابمیوه طبیعی،سفکسیم و پروفن،تخم شوید ،عصاره گوشت

بمیرم دیگه بهش انتی بیوتیک نمیدم مصرف بیش از حدش ضرر داره میگم نکنه بیاد بستری شه بلایی سرش نیاد🥺

دمنوش آویشن بده شربت آویشن هم هست داروخانه ها میفروشن

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
مشکل همه این روزا همینه،مرتب بخور بده بهش  اگه پنی سیلین میزد خوب بود

واقعا؟؟ همش میترسم خطرناک باشه

2738

سریع ببریدش پیش بهترین متخصص شهرتون تأکید میکنم فقططط متخصص :)با توجه به شرایطی هم که گفتی بستری کنید کوچولو تونو🥺چون به نظرم وقتی دو ماهه بیمار شدن باید تحت نظر باشن چن روزی:)و اینکه حس منفی هم ندید چیزی نیس ان شالله خوب میشه تست کرونا هم بگیر❤️

منم دخترم همین جوریه عزیزم، دیروز یه دکتر خیلی معروف بردمش گفت تبدیل به آلرژی شده ،گفت التهاب سینوس داره و به هیچ عنوان نباید باد سرد به بینی و دهانش بخوره، کلی داروی ضد حساسیت داد و بخور گرم توصیه کرد، بستنی و چیزای خنک هم ممنوعه، دختر من از اول مهر چهار بار مریض شده با تب بالا ،الانم مریضه

دختر منم ۴ سالشه از صبح تا الان با هر سرفه بالا میاره بهش عسل طبیعی دادم و تخم شربتی محلی تو اب ولرم ...

من دوماهه میترسم

[QUOTE=262836694]بمیرم دیگه بهش انتی بیوتیک نمیدم مصرف بیش از حدش ضرر داره میگم نکنه بیاد بستری شه بلایی سرش نیاد🥺هیچ بلایی سرش نمیاد خواهرم اگه افکار شما منفی نباشه ارامش داشته باش🤦‍♀

دمنوش آویشن بده شربت آویشن هم هست داروخانه ها میفروشن

بخدا همه اینارو دادم بهش هم دمنوش اویشن هم شربت پروسپان اصلا تاثیر نداشته

بمیرم دیگه بهش انتی بیوتیک نمیدم مصرف بیش از حدش ضرر داره میگم نکنه بیاد بستری شه بلایی سرش نیاد🥺

عزیزم انتی بیوتیک نصفه دادی بهش که اینطوری شد 

یعنی هنوز دوره درمان کامل نشده قطع کردی اون مریضی قوی تر از قبل شده 

ادم نمیفهمه اومده نی نی سایت یا ختم صلوات
بخدا همه اینارو دادم بهش هم دمنوش اویشن هم شربت پروسپان اصلا تاثیر نداشته

ببرش متخصص اطفال ببین چی میگه همه چیزایی ک بهش دادی هم بگو دختر من هم تازه سرفه اش خوب شده بود ی ماه قبل گرفته بود دوباره گرفت نمیدونم چ مریضی ک خوب نمیشه

2706