2737
2734
عنوان

نامزدم یه گوشی میخواد برام بخره جاریم به خواهرشوهرم گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2553 بازدید | 43 پست
اینجوری بدترش میکنی فعلا چیزی نگو عزیزم بعدا باهاش تو ارلمش صحبت کن

یه اخلاقی ازش دستم اومده اگه تو یه کاری چیزی بگم فلانی اینو گفته میشه بحث چون یبار بهم گفت از چشم و هم چشمی کردن با بقیه خوشم نمیاد مثل خاله زنکا ،،،، 

من خودم به قول خیلیاتون کم تجربه ام اما دیگه ادم سبک میشه بخواد ته همههههه بحثارو دربیاره بنظرم هرده تابحث رودوتاشو بازکن مگه نگفتی گوشیشوهی میکوبه توچشمت خو الان واسه همین ناراحته نمیخواد یه قدم جلوترباشی چندتا رفتار اینمدلی ازش ببینن خودش شناسایی میشه تلاش توباعث میشه خودت آدم بده بشی توچشمشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من الان چیزی بهش نگو بعدن سر فرست که در گله و شکایت منطقی باز شد اون موقع بگو  مصلا عز ...

یه چیزی بگم بگید فقط حسه منه 

حس میکنم ازم رابطه ی جنسی خواسته گفتم نه از دستم ناراحته چون اصلا بعد از اینکه گفتم ایفون میخوام نگفت چه مدلی خوب باشه میریم ببینیم نمیدونم اینجور چیزا 

2728
یه اخلاقی ازش دستم اومده اگه تو یه کاری چیزی بگم فلانی اینو گفته میشه بحث چون یبار بهم گفت از چشم و ...

دقیقا منم قبلا تا با خانواده همسرم بحثم میشد به جای اینکه محترمانه جوابشونو بدم با همسرم دعوا میکردم بعد خودمون بحثمون میشد 

یه چیزی بگم بگید فقط حسه منه  حس میکنم ازم رابطه ی جنسی خواسته گفتم نه از دستم ناراحته چون اصل ...

خودش گفت رابطه میخواد؟ بعدشم ایفونم گرونه لابد تو فکر پولش بوده نپرسیده چه مدلی 

2738

نمیخادبگی حوصله دعوا داریا مرداهم وقتی نخان جیزی بخرن فقط دنبال آتوهستن که لج کنن نخرن توباشوهرت خوش باش تاجاریت بیشتربسوزه دفعه بعدم به خاهرشوهرت بگو خبرکشی نکنه 

😐کنارم گذاشتی که تلخم کنی شرابی شدم ناب حسرت بکش😏😎

سلام عزیزم صبحت بخیر باشه

رمز موفقیت توی زندگیت اینه که هیچی از زندگیت به کسی نگی

من دقیقا خواهر شوهر و جاریم همینطوری بودن

من به شوهرم گفتم اصلا نمیخوام هیچی از زندگیه شخصیمون که به کسی ربطی نداره روکسی بدونه

شوهرم راحت قبول نکرد باهم کلی بحث کردیم من دلیلایی اوردم که الان شوهرمه که  بهم میگه اینو نگو اونو نگو

ولی در کل منم شوهرم برام ایفون خرید بعد اینکه خریدش 

چند هفته ام گذشت خواهر شوهرام و جاریام فهمیدن 

خیلی خسودی کردن

خیلی فیلم و استوری و اینا نذار کلا

نذار هیچی بدونن

من خوشگل ترین عروس توی خانواده شوهرمم 

میرن ارایشگاه و فلان هم خواهر شوهرام هم جاریام

تا یکم از من بهتر شن

ولی من همین که هیچی ازم نمیدونن باعث میشه موفق بشم و چشم نکنن یا نظر شوهرمو عوض نکنن

همون خودمم میترسم بگم یهو دعوا شه چون فردا میرم خرید ولی من خوشم نمیاد جزییات کارمو کسی بدونه 

نمیگم همیشه جلوی این جاری حسود کوتاه بیا ولی این یک بار رو سکوت کن و خودت رو بزن به اون راه....مخصوصا اینکه نامزدت به خاطر رابطه ناراحته بهانه دستش نده که دعوا الکی راه بندازه.... ....تا گوشی خریده نشه هیچ بهانه ای دست نامزدت برای دعوا نده😬

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤ 
خودش گفت رابطه میخواد؟ بعدشم ایفونم گرونه لابد تو فکر پولش بوده نپرسیده چه مدلی  

به زبون رک بهم نگفت تا بوس اینا پیش رفتیم گفت من اینجوری نمیتونم کاش بریم خونه ،،،، منم گفتم کدوم خونه مگه ما عروسی کردیم به این اسونیا نیستا از همون لحظه عقب کشید و دیگه در حد دست دادنیم حتی یبارم این هفته بود لپشو گرفتم بوسش کردم واکشن قبلا نشون نداد قبلا شروع میکرد.....

نمیدونم من انتظار ١٤ و١٣ پرومکس ندارم 

١٢ساده یا ١٣ساده خوبه 

یه چیزی بگم بگید فقط حسه منه  حس میکنم ازم رابطه ی جنسی خواسته گفتم نه از دستم ناراحته چون اصل ...

کی میخواین عروسی کنین 

بهش بگو منم خیلی دوست دارم اون لذتی که تو رابطه هست رو بفهمم ولی میخوام نگه دارم برای شب عروسی اینجوری هم هیجانش بیشتره وهم  لحظه شماری میکنیم برای عروسی لطفا اگه میشه یکم درکم کن همه دختر ها ارزو شونه شب عروسی که به یاد ماندنی ترین شب زندگی شونه این لذت هم جزئی از اون شب بشه و همیشه به یادشون بمونه و خوب منم این ارزو رو دارم ممنونم ازت که منو درک میکنی و به خواستم احترام میزاری عزیزم یه ماچم که به پیشونیش بزنی اوکی 😉😉😂😂😂😂

سلام عزیزم صبحت بخیر باشه رمز موفقیت توی زندگیت اینه که هیچی از زندگیت به کسی نگی من دقیقا خواهر ش ...

سلام عزیزم 

اره الان فردا عصر میریم خرید ، مثلا از اینا میگم حس میکنم دلخوره امشب حرف زدیم گفتم پالتو میخوام تو استوری دیدم بوتیکه گذاشته خوشگله گفت فردا کار دارم حالا نریم بمونه شنبه درصورتی که هفته های پیش میگفت باشه چه ساعتی بریم کی بیام دنبالت ... اخه ما نامزدیم رابطه جنسی زود نیست!

چطور ازشون قایم کنم همگی یلدا بیارن میان خونمون 😑

2706