2726

من گوشی قبلی خواهرم دستمه خیلی داغونه دوربینش ،،،، خلاصه الان واسه یلدا شوهرم گفت مامان گفته بریم نیم ست بخریم من به شوهرم گفتم نه تو گوشی منو نمیبینی نیم ست چی گوشی میخوام تازه خواهرم گفته بهش بدمش شوهرمم بهش برخورد گفت خب باشه برات گوشی میخرم منم گفتم ایفون میخوام حالا امشب خواهر شوهرم زنگ زده بود حال و احوال که هفته ی بعد خونه ی ما دعوتی بعد گفت راستی سحر 😑 یه دعوا راه انداختیاا گفتم چطور مگه چی شده گفت ....جاریم پنجممه ، اونروز مادرشوهرم گفته برای سحر یلدا نیم ست بخریم شوهرم گفته سحر گوشی میخواد طلا نمیخرم جاریمم پرسیده چی میخوای بخری شوهرم گفته نمیدونم سحر گفته ایفون میخوام(جاریم حالا خوبه خودش یدونه ١٢ داره  که هعی چشم منو درمیاره) خواهر شوهرم گفت تا شنیده گفته به شوهرش گوشی منو باید عوض کنی من ایفون ١٤ میخوام😐

اصلا تا شنیدم انقد بدم اومد حالا بنظرتون به شوهرم بگم چرا گفته میخواد گوشی بخره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی ماهه عقد کردی چقد باهم مشکل دارین.هنوز اول راهه.فک کنم ب ٢یا ٣ سال برسین ی گیس کشی راه میندازین

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2728
نه بابا چی بگی گفته چی میخوای بخری اونم گفته بحثی نیس فقط حسودتو بشناس 

چرا گفته واسه این میگم بگم یا نه 

حالا فردا عصر شوهرم میاد دنبالم میریم بیرون دودلم بگم نگم

میترسم بگم دعوامون شه چون این هفته جمعه هم مهمونی دعوتیم هفته ی بعدم خواهر شوهرم دعوت کرد 

ساده نباش...اگه بگی یه دعوا راه میوفته هم تو بده میشی و هم گوشی میپره....یه هو میبینی آخرش جاریت صاحب گوشی نو شد و تو به خاطر حرف اون کلا همه چی خراب شد و گوشی هم نخریدن برات....

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤ 
ی ماهه عقد کردی چقد باهم مشکل دارین.هنوز اول راهه.فک کنم ب ٢یا ٣ سال برسین ی گیس کشی راه میندازین

من با شوهرم خداروشکر مشکل نداشتم جاریم طعنه میزنه که بهش توحه نمیکنم 

ساده نباش...اگه بگی یه دعوا راه میوفته هم تو بده میشی و هم گوشی میپره....یه هو میبینی آخرش جاریت صاح ...

همون خودمم میترسم بگم یهو دعوا شه چون فردا میرم خرید

ولی من خوشم نمیاد جزییات کارمو کسی بدونه 

چرا گفته واسه این میگم بگم یا نه  حالا فردا عصر شوهرم میاد دنبالم میریم بیرون دودلم بگم نگم م ...

عزیزم الکی که نگفته مادرش گفته نیم ست بخریم گفته نه گوشی میخواد بحث پیش اومده که گفته الکی که نگفته تو میتونی دفعه های بعد که حرف زدین بهش بگی بین خودمون بمونه که اونم به کسی نگه 

به نظر من الان چیزی بهش نگو بعدن سر فرست که در گله و شکایت منطقی باز شد اون موقع بگو 

مصلا

عزیزم به نظر من این که ما مخصوصا رو کلمه ما تاکید کن 

ما میتونیم یکم بیشتر راز نگه دار هم باشیم که اینجوری دخالت خانواده ها مون هم کم تر بشه فکرش رو بکن من اگه هر چی بینمون اتفاق میوفته رو برم به خانوادم بگم وای انگار مهر تعید دخالت رو بهشون دادم من همیشه سعی میکنم هرچیزی چه کوچیک چه بزرگ رو بین خودمون نگه دارم و صد البته که انتظارم از شما بیشتره عشقم 

مطمعا باش جوابه 😉

2706