2733
2734

میخوام ک بیشتر از این بلاتکلیف نمونم

از طرفی نمیتونم یهویی بدون حرف خودم زودتر تمومش کنم چون بعدها میگم نکنه من قضاوت کردم و فلان 

دوس دارم سر صحبت منطقی باز شه نه با دعوا و فحش اینا 

اینم بگم سرش اونقدری شلوغ نیس ک اینطور میکنه

بعد متوجه شدم دوس نداره بهم مستقیم بگ کات که بیفته تقصیر خودش انگار میخواد من صبرم تموم شه بگم کات ک بیفته گردن من  ک منم نمیخوام بشینه پیش بقیه بگ من ولش کردم وقتی مقصر خودشه و کات میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم راحت و رک بهش بگو من حس میکنم این رابطه به نوعی سرد شده تو هم همین حسوداری؟ بگو من رضایت کامل ندارم نگران نباش تقصیرات بیفته گردن تو چون تو بری یا نری باز میگه خودش رفت

2731
چون دوسش دارم دوس ندارم با اینکه اینطوره دلشو بشکونم    

خب بگو ی مشکلی پیش اومده خونوادم فهمیدن یا مامانم مریض شده باید خطمو عوض کنم. و بپیچ برو ولش کن وقتی پول داشت بیاد سراغت 

2738
خانوادمون میدونن

عزیزم اون اسکرین شاتی ک تو تاپیک قبلیت دیدم خیلییییی واضح میخواد بپیچونه تورو. حس میکنه آویزونشی 

وقتش داره واسه کسی دیگه صرف میشه  .

اونوقت میخوای دلشو نشکونی؟ 

خیلی راحت خودت برو

بعد از چن وقت بهترین ورژن خودت تبدیل شو تا حسرت بخوره همین.

خانوادمون میدونن

برو اینستا یکم بچرخ حرفایی ک راجب اینجور رابطه ها میزنن رو بخون.

من خوندم میگن کسی ک ۲۴ ساعت روز حتی ۱ دقیقه هم وقت واسه صحبت با تو نداشته باشه نمیخواد تو زندگیش بمونی.

باید یهو غیب بشی 

اگه باز دلش برات تنگ شد پیام داد و کارشو جبران کرد اوکی

اگه ن به درک . پسر هول زیاده

یا ی ویدئو دیگه دیدم میگفت: دوست دخترت خوشکله و وقت نداری بهش پیام بدی؟

نگران نباش یه پسر دیگه بهش پیام میده.

تمام

کدومش    

کدومش؟ همون ک بهت گفته بود سرم شلوغ بود نتونستم پیام بدم. بعدش تو سرد حرف زدی اونم هیچی نگف و دست تشکر فرستاد. 

ببین تو باید جوری باشی تو رابطه ک ی روز پیام نداد بهت از زندگیت پرتش کنی بیرون 

خودشو نباید مال این حرفا ببینه ک تو واسش انتظار بکشی. 

اگه واسه پسری انتظار کشیدی زیباترین دختر دنیاهم باشی اولویت آخرش حساب میشی

کدومش    

ببین خود من با دوس پسرم دارم زندگی میکنم ینی ۲۴ ای پیش هم هستیم. ولی بازم بهش اعتماد ندارم صددرصد

تو چجوری به کسی ک ب قول خودت غیب میشه و میپیچونتت اعتماد میکنی؟ ک وقتتو واسش بذاری چیزای دگ پیشکش

2706