2733
2739
عنوان

❤️حاجت روایی دل🌹

79 بازدید | 5 پست

خانم ها من یه آرزویی دارم که اگه خدا بخواد داره برآورده میشه خیلی خیلی برای آرزوم مشتاقم خیییلی  و جمعه اون روز سرنوشت سازه میشه دعاااااا کنین همه چیز به خیر و خوشی تموم شه 

خیلی وقته دارم از خدا میخوام میدونم که خدا صدامو شنیده و اگه صلاح بدونه همه چیز عالی پیش میره و من ب آرزوم میرسم فقط ممنون میشم برام دعا کنید حتما تو نماز هاتون برام دعا کنید انشاللله که همگی حاجت روا شین 

اگه آرزوم بر آورده بشه یه ختم قرآن کامل برمیدارم و ثوابش رو ب همتون و امواتتون تقدیم میکنیم 🌹🌹

دعا یادتون نره

ان شاءالله بحق اقا صاحب الزمان و مادر سادات حاجت روا بشید. 

اسی میتونی تا روز جمعه برای حاجتت صلوات بفرستی ب نیابت شهید هادی هدیه ب حضرت زهرا. حالا هرچندتا دوست داشتی

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم😍😍 حالتو خریدارم 😘کاشکی همه این حسو تجربه کنیم و این دلشوره قشنگت ختم ب همون چیزی بشه ک میخای برات سه تا صلوات فرستادم

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...
2731