2733
2734

من برا بخیه های زایمان طبیعی استفاده کردم عالی بود

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم میخوام واسه التهاب دهانه رحم و عفونت استفاده کنم اما میترسم برای ماده نباشه یهو بدتر بشم شما از کجا میگیرین

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

اگه روزی مرض لاعلاج بگیرم  و تنها راه درمانش   عنبر نسا باشه حاضر نیستم دودش کنم 

😑😑😑😑

البته شوخیه🤣

ولی بدم میاد 

همین حوالی اند ؛شمر هایی که ستم می کنند، حسین هایی که قربانی می شوند و مختارهایی که دیر می رسند … !
2738

من زخم دهانه رحم داشتم دکتر گفت بیا بسوزونمش خودمو دود دادم سرس بعدی رفتم معاینه کرد گفت خوب شده

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
عالیه 

رفتم عطاری گفتم اقا اصله(یه وخ عن الاغ نر نباشه) چون میگن نتیجه عکس میده گفت اینا رو یه خانومی از کردستان میارن ولی خب بسته بندی بود من شک کردم..خدا کنه راست گفته باشه..

متهم گریخت هستم...
یاااخدااا....خدا کنه واسه منم جواب بده

انشالله خوب شی گلم 

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
2706