2737
2734
دستمال کش ینی چی

هی خودشونو میچسبوندن به استاد که جوونه حالا پسرا هیچ بیچاره ها 

۵۰ شاخه گل خریدن براش اخهههه ب چه مناسبت حداقل به مام میگفتن خیلی خیلی چرب زبونن

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کن اصلا ما ۲ ماهه ۶مو می‌شناسیم تو دانشگاه هنوز یخمون با جنس مخالف باز نشده بعد دخترا امروز رفتن ...

اون مدل دخترا خیلی بهتر ازدواج میکنن و همسران خوبی هم نصیبشون میشه کاش منم مثل اون دخترا زرنگ و شیطون بودم 

2731
فک کن اصلا ما ۲ ماهه ۶مو می‌شناسیم تو دانشگاه هنوز یخمون با جنس مخالف باز نشده بعد دخترا امروز رفتن ...

اوه اوه یکی از دخترا کلاس ما هم ترم اول ی پسر دید چسبید بهش مثل اسب آبی دهنشو تو ماشینش باز میکرد بعدم کلا بابا دختره عکسشون دید و نذاشت دیگ بیاد دانشگاه همه 😀

دختر جنگجو 💪🏻👸
2738
حالا کاری به اونا و فکرشون ندارم ولی در کل تاب آوری و سازگاریت با ادما و فرهنگ های مختلف بالا ببر بع ...

ببین من با فرهنگا کنار میام مثلا دوست صمیمیم عراقیه ولی با جلف بازی و جو گیری نه کنار نمیام عوقم میشینه

اصلا قصد اینجور افراد رو هیچوقت درک نکردم چقد یه آدم میتونه ندید بدید باشه 

کار شما درست بوده اسی واقعاً خوشم اومد ازتون 

حالا کاری به اونا و فکرشون ندارم ولی در کل تاب آوری و سازگاریت با ادما و فرهنگ های مختلف بالا ببر بع ...

شما هم با این جمله موافق هستید که میگه خواهی نشوی رسوا،همرنگ جماعت شو.

کاربر آقا:جامعه ای که برابری را هدفی والاتر از آزادی میداند،نه به برابری می‌رسد و نه به آزادی.
2706