2737
2734
عنوان

چقد کار کردن سختهه

141 بازدید | 22 پست

هیچ وقت فکر نمیکردم انقودو بهم توهین بشه

راحت دکتر بهم دستور بده

با داد بگه چایی بیار

بگه چرا سرویس بهداشتی کثیفه

مامانم رنگ زد گفت نیازمند نیستیم انقد به دخترم دستور میدید برای دو میلیون 

حالا همش مسخرم میکنه میخواد صدام کنه میگه خانم پولدار‌...

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستید🥺💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اول کارایی ک میخانو ازشون بپرس تا وظیفت مشخص بشه..بعدم ارع کار واقعا سخته..مخصوصا اگه طرفی ک کار میکنی هم خیلی سخت گیر و خسیس باشه...من چهار ماه یه جا با همین شرایط کار کردم رسما مردم تا تموم شد 

2738
عزیزم اول کارایی ک میخانو ازشون بپرس تا وظیفت مشخص بشه..بعدم ارع کار واقعا سخته..مخصوصا اگه طرفی ک ک ...

ببی ودقعا سخت گیره

میام دست میکشه رو همه میزا الکی میگه خاک داره

ببی ودقعا سخت گیره میام دست میکشه رو همه میزا الکی میگه خاک داره

همین الان از این کاره فرار کن یا بهشون بگو اگه بخای انجام بدی ها هی دنبال یه چیزی میگرده منم خانومه همین طوری بود تو کالا پزشکی بودم اخر بهشون گفتم شما فروشنده نمیخاستین بزنید رو درتون ک مارگر میخاید والا این همه کار فقطم منو میدید اون دوتا دیگه زورشون نمیرسید کار بکشن ازشون منم ول کردم نشستم

همین الان از این کاره فرار کن یا بهشون بگو اگه بخای انجام بدی ها هی دنبال یه چیزی میگرده منم خانومه ...

منم نمیتونم تحمل کنم

امرو دوستمو آوردم ببینه مطبو 

گفت بخدا از خونتون تمیزتره

یعنی آدم این کار نیستی استعفا بده برو جای دیگه ایشالا یکی لنگه خودش گیرش بیافته. انقدرا دکتر محترم دیدم که خدا می دونه. این عقده ایه استعفا بده. از اوناس که فقط می خواد هر دو ماه یکیو بیاره تا عقده هاشو خالی کنه سرش

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
یعنی آدم این کار نیستی استعفا بده برو جای دیگه ایشالا یکی لنگه خودش گیرش بیافته. انقدرا دکتر محترم د ...

اقای بدی نی ولی خیلییییی وسواسی و خسیسه

یعنی هرروز کلی تمیز میکنم باز ایراد میگیره

2706