2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوکوی گوشت

کتلت

ناگت مرغ

سیب زمینی ربی

پوره سیب زمینی

افکار من دقیقا تو آهنگ بهشت تتلو خلاصه میشه. (BTS)نه میشناسمشون نه حتی 1 آهنگشون و شنیدم فقط حااال کردم بنویسم  BTS چون پسرای گروهش برام بانمکن.تتلیتی م بشدت با آهنگاش حال میکنم. شادمهریم خراااب😍ب قول تتل ببین اینا چی ن ک بینشون این منه تیکه پاره آدم ترینم. گاهی آدم با 1 اشتباه 19 نمیشه صفر میشه... خطاب ب حسودایی ک بخاطره اسم کاربریم بام بحث کردن ک واسه باره 100م ترکیدم دوباره همین اسم کاربری و گذاشتم😌انقدر ساز میزنیم ک زمانه برقصد ز ساز ما روزی رسد ک زمین خلاف بگردد زناز ما (شما حتی ایمانتونم بوی گناه میده) از بدا نترس چون میدونی چقد بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقد بدن...از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود درحالی ک من درآن با چهره ی واقعی حاضر بودم...(حتی اگر باتو مخالف باشم باز درجبهه ی تو می مانم. پس نترس).. این ک یه عده میگید چرا اکثرا میشناسنت چون از 97 عضوم.فقط97 بار تعلیق شدم😊بچه مشهد متعصب رو مشهدیااا😎😌عشقِ شله با قیمه فراوووون. یه بیماری دارم اسمش اینه(کُخ) ینی کخ دارم. فقط یه مشهدی میفهمه اسم بیماریمو😁😂من 0 و 100 م حدوسط ندارم یا مهربونم و خوش زبون یا یه روانیه سنگدل بددهن
2456
2714

مرغ و سیب زمینی آبپز با گوجه خیارشور

یا

مرغ ابپز کن با بادمجون و ریحون خیلی خوشمزه میشه🤤

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

الویه

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡

مرسی که در مورد پزشک ها بهم اطلاعات خوبی دادی.

اون کشورهایی که میگی معلمی بالاتره اکثر کشورها نیستن چند تا کشورن مثل ژاپن.خیلی از شغل ها از پزشکی درآمد بالاتری دارند اما پرستیژ پزشکی ندارند.در ضمن من نه پزشکم و نه از پزشکی خوشم میاد ولی این چیزی هست که تو جامعه هست چه خوب یا بد فعلا همینه

مرسی که در مورد پزشک ها بهم اطلاعات خوبی دادی. اون کشورهایی که میگی معلمی بالاتره اکثر کشورها نیستن ...

عزیزم چقدر پیگیر هستید شما! از تاپیک دیگه اومدی اینجا کامنت گذاشتی!

صد البته که پزشک ها قشر تحصیل کرده و قابل احترام جامعه اند... همینطور معلم ها و همینطور وکلا و ...‌ و ...

مثلا من یک هنرمند حرفه ای رو به اندازه یک پزشک حرفه ای با پرستیژ میبینم یا مثلا یک استاد ادبیات دانشگاه تیپ یک:) و ... دیدگاه ها با هم متفاوتند! 

موفق باشی😉