2726
عنوان

من اصلا دوست ندارم اینقدر درگیر مدرسه باشم به خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 42 پست
نمیدونم امروز اسیر بودیم تو مدرسه عکس شب یلدا میگرفتن کلی مسخره بازی دیگه جالب اینجاس انقد کاردستی س ...

وای وای منم دوران مدرسم این کارای عملیو خیلیاشو مامانم انجام می‌داد😐😐😐هیچکدومشم به دردم نخورد

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه تا اخر عمرش همینه

اصلا نبایذ بچه میوردی

وقتی فقط بخاطر دست و پای کوچولو و بدون فکر بچه میاد همین میشه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2728
حالا ما هم همینیم عکس شب یلدا چیه فقط کاسبیه براشون عکس نمیخوام اصلا من 🤨

دقیقاااا فقط کاسبی راه انداختن فقط پول میخان عکس هم نگیری بچه تو دلش میمونه ببینه همکلاسیاش گرفتن این نه غصه میخوره

معجزه اتفاق میفته مثل یه نور🤍😍    خدایاشکرت❤
نمیدونم امروز اسیر بودیم تو مدرسه عکس شب یلدا میگرفتن کلی مسخره بازی دیگه جالب اینجاس انقد کاردستی س ...

کاردستی هم که میگن درست کنن بچه ها که خود بچه ها نمیتونن درست کنن همشو والدین درست میکنن

کاردستی هم که میگن درست کنن بچه ها که خود بچه ها نمیتونن درست کنن همشو والدین درست میکنن

دقیقا همشو خودمون درست میکنیم انقدم سخت میگن

کلاس اوله؟ دختر من اوله به جز صبحا که میخام بفرستمش دیگه اذیتی نداره. صب با گریه بلندش میکنم باید بغل کنم ببرمش دسشویی به زور صورتشو بشورم اینقد داد وبیداد میکنه دختر کوچیکمم از صداش بیدار میشه عصبی میشم. باباش میبره و میارش. 

وای وای منم دوران مدرسم این کارای عملیو خیلیاشو مامانم انجام می‌داد😐😐😐هیچکدومشم به دردم نخورد

فقط نمره کلاسی میدن همین 

برعکس شما من از اینکار لذت میبرم. کاردستی درست کنیم، دیکته بگیرم، برم مدرسش. بچه کوچیکم دارم

معلم دخترم کاربرگ میفرستاد گروه میگف خودتون تو دفتر مشق بکشید. خیلی مامانا اعتراض کردن گفتم چاپ کن بده اما من خوشم میاد براش تو دفتر بکشم  

معلم دخترم کاربرگ میفرستاد گروه میگف خودتون تو دفتر مشق بکشید. خیلی مامانا اعتراض کردن گفتم چاپ کن ب ...

معلومه از اون مادرای با حوصله و باسلیقه هستی،،،،،، من که واقعا بی حوصله ام

2706