2726
عنوان

جاری پرووووووو ی من

395 بازدید | 35 پست

خودش وشوهرش خیلی خودشون رو زرنگ میدونن توهمه کارا کلک توکارشونه من انقد از جاریم بدم میاد که نگو پرحرف پرحرف حرف چرت وپرت میزنه مثلا نمیدونم عمه چهل سالش زایمان کرده همش عکس بچه اونو به من نشون میده دهنش اینجوری. سکسه میکنه    وحرف های بیخود  ۲۲ سالشه ومن ۲۵ 

خلاصه از اینا بگذریم تا میاد خونمون وصل میشه به وای فا مون تند تند فیلم دانلود میکنه. اینو تازه فهمیدم چکار کنم چجوری رمزو عوض کنم خودم میتونم با گوشیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگ‌چی میشه 🫤🫤🫤🫤🫤

من با تموم شدن شارژ وای فا کاری ندارم  خودم هرکی بیاد واقعا لازم داشته باشه وصلش میکنم مثلا بچه خوهرشوهرم هرموقع نداره خودم میگم بیاد تا درساشو باز کنم 

ولی اون خیلی پرویه دیگه یه بار اجازه دادم حق نداره بیاد تند تند فیلم نمیدونم جیران چیه دانلود کنه 

کلا این مدلیه توهر کاری خیلی پرویه. 

من با تموم شدن شارژ وای فا کاری ندارم  خودم هرکی بیاد واقعا لازم داشته باشه وصلش میکنم مث ...

عیبی نداره سنش کمه دیگ 

برای همتون :سلامتی ،آرامش،پول زیاد ….آرزو میکنم🙏🏻😉💜💙💚🧡💛❤️
عزیزم قلبت سیاه نباشه حالا مگه چقدر نت میخواد مصرف کنه وای رمز مارو حتی همسایمون داره 🤣🤣🤣

بخدا انقد ازش بدم میاد که نمیدونی با مصرف نت مشکلی ندارم سال تموم بشه نت ماتموم نمیشه هیچوقت ولی اون مصرف نکنه 

هرشب خونه یه نفرن که شام بخورن به بهونه ی  که شوهرم بیرونه من تنها میترسم بعد شوعرش میان شام میخورن میرن خونشون 

یا مثلا هیچوقت سهمشون رو تو کارای خانوادگی نمیدن اینارو گفتم که بدونی من منظورم چیه

فک کنم فقط واسه وای فای و غذا میاد خونتون😆

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 
 بخدا انقد ازش بدم میاد که نمیدونی با مصرف نت مشکلی ندارم سال تموم بشه نت ماتموم نمیشه هیچوقت و ...

واااای خدااااا اعصابم خورد شد  

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 
فک کنم فقط واسه وای فایتون میاد خونتون😆

اره بخدا   دیشب اومده بود من فهمیدم داره دانلود میکنه رفتم از پریز کشیدمش  دید قط شده اخماش رفت توهم زنگ زد با یه لحنی به شوهرش بیا دنبالم  کجایی 

خیلی رو داره

بخدا انقد ازش بدم میاد که نمیدونی با مصرف نت مشکلی ندارم سال تموم بشه نت ماتموم نمیشه هیچوقت و ...

اها اکه اینطوریه پس خیلی جاری پروییه🤣🙄🙄🙄

روحتون شاد مادرم،،برادرم  

اها یکاریم میتونی بکنی وقتی اومد سریع برو اون سیم تافنی که به مودم وصله رو در بیار ولی در آوردی سیمو همونجا بذار بمونه یعنی جوری باشه که انگار وصله بعد سیم برقش که وصل باشه رو گوشی علامت وای فای میاد ولی نت نمیاره جاریت که اومد زد و دید که نمیاره ازت پرسید بگو نمیدونم شاید شارژش تموم شده نمیاره

2706