2733
2734
عنوان

شبی که عشقم میاد شام چی درست کنیم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2701 بازدید | 153 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون پزشکی میخونه من حقوقم ولی دیگ نمیذاره درس بخونم 

کسی که خودش پزشکی میخونه نمیزاره زنش درس بخونه؟؟؟ خداییش میخوای پس فردا روزی شوهرت دکتر باشه خودت دیپلم( البته من بعید میدونم دانشجوهای پزشکی با اون حجم درسای سنگین و شیفت و هزار جوره دردسر تو ۲۳ سالگی دنبال زن باشن)

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2728
فسنجووونم خیلی خوبه من برای رلم درست کردم همش میگه دست‌پختم حرف نداره البته اگر عاشق فسنجون باشع ر ...

😐

این د‌یگ تهش بود

نیست هیچ احدی لایق احترام..!                                            
بله عزیزم خبر داره داره میاد خونمون خیلی فک میکنی درپغ میگم اسکرین شات بذارم ب مامانش گفته میخوام بر ...

اینکه میاد یا نه مسئله نیست. اینکه نمیدونن واسه چی داره میاد مسئله اس. به هرحال تقصیر شما نیست. تقصیر خودشونه‌که ابن اوپن مایند بودن بی جاشون داره چیکار میکنه. اتفاقا شما باید همین رویه رو بری جلو. مادر و پدری که انقدر از پسرشون بی خبرن و خودشونو زدن به اون راه بایدم اختیارش رو زن بگیره دستش. منم بودم همین کارو میکردم

2738
این خیلی بده یعنی چی خونواده دختر خودشو کوچیک کنن.باید برعکس خونواده پسر بیان التماس کنن  .اگه ...

خب ببین من الان بخوام داستانمو بگم خیلی طولانی میشه ما نمیخواستیم اینجور شه 

ولی ابرومون تو فامیل رفت نمیدونم کی امار داده بود

پسره اومد پیش ناپدریم دوساله باهمیم

دیگ رفیق شدن الانم دیگ میخوایم زودتر کاری کنیم نامزد کنیم خانوادش راضی کنیم

وای حیفه رشته ب این خوبی

خیلی حساس و شکاکه حس میکنه الان میرم میشینم با پسرای دانشگاه بگو بخند

قبلنا خودش تهران بود همش بیرون بودم باش 

الان ک نیستش همش باید ب سقف خونه زل بزنم اون بیاد برم بیرون

2706