2737
2734
عنوان

یهو دلم برا خودم گرفت 🤦‍♀️🥺😂

799 بازدید | 96 پست

الان یاد خاطره روز اول مدرسه ام افتادم کلاس اول بودم ب شدن ریز میزه بودم من از واکسن وامپول خیلی میترسیدم الآنم میترسم مگه مرگ باشه بزارم برام بزنن خلاصه بابای عزیزم فهمید من مدرسه دوست دارم برا مدرسه رفتن هم باید اول واکسن میزدم هی ب من می‌گفت نمیزارم بری مدرسه ،مدرسه میخوای چیکار کنم گریه تا روز ثبت نام رسید واکسن هم زدم آخ هم نگفتم روز اول مدرسه هم مریض بودم شربت آموکسی سییلین می‌خوردم الآن می‌دونم اسمش چیه اون موقع ها بهش میگفتم پودر سفید 😂🤦‍♀️ خلاصه از ترس اینکه بابام نزاره برم مدرسه خودم تنهایی صبحونه نخورده رفتم مدرسه

🥺خیلی سمج بودما

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

خب؟

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب؟

خب ب جمالت ❤️😂 هیچی میگم روز اول مدرسه ام چجوری گذشت  تنها تنها مظلوم رفتم🥺💔

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2731
🥲عای قلبم

قربون قلبت ❤️😍

۲ تا صلوات برای خودت و داداشت 🌹

مرسی منم فرستادم ❤️🌱

2738
خب ب جمالت ❤️😂 هیچی میگم روز اول مدرسه ام چجوری گذشت  تنها تنها مظلوم رفتم🥺💔

مظلوم منی بودم ک روز اول مدرسه کبودی بدنمو قایم میکردم کسی نبینه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
مظلوم منی بودم ک روز اول مدرسه کبودی بدنمو قایم میکردم کسی نبینه

هر کسی. غم داره تو زندگیش  ان شاءالله حال دلت الان خوب باشه ❤️❤️

😂وایی دقیقا منم مدرسه دوست داشتم خیلی ها

بعد قبلش  هم پیش از ابتدایی میرفتم عاشق مدرسه رفتن بودن ذوق داشتم واسه اول مهر

بعد داداشم میومد کرم میریخت میگفت نه نباید بری مدرسه بعد واکسن زده بودم میگفت اونایی که واکسن زدن نمیتونن برن مدرسه🥲روز مدرسه خودش منو رسوند مدرسمون بعد اومد تو مدرسه میکفت بدم بگم پروندتو بدن نری مدرسه 

مدرسه چیه 

خاطراتی ترسناک مدرسه و تعریف میکرد😐

هی منم دلم گرفت یه بغضی چنگ زد به دلم😕🥲

دلم برای داداشم تنگ شد😕ایکاش بود و اشکال نداشت اذیتم میکرپ

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
😂وایی دقیقا منم مدرسه دوست داشتم خیلی ها بعد قبلش  هم پیش از ابتدایی میرفتم عاشق مدرسه رفتن ب ...

چه داداشی لعنتی 😂😂

2706