2733
2734
عنوان

کاربرای بی ادب نی نی سایت

506 بازدید | 29 پست

میشه یچیزی بگید منو قانع کنید دیگ تاپیک نزنم😣😣

آخه بیشتر وقتا تو تاپیکام ی عده میان توهین و قضاوت میکنن  دلم میشکنه

هی میگم تاپیک نمیزنم باز میزنم

کاش‌میتونستم براهمیشه ازاینجابرم بیکارم تنها سرگرمیم همینجاست کلاانگار معتادشم

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفاشون واقعا ناراحت کننده هست میدونم اما به کف چپت نگیر

هرچه باخودم‌میگم بیخیال ...اگه ادب داشتن اینطور حرف نمیزدن... ولی باز ناراحت میشم

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
2731

یکی دیگه مشکل اخلاقی داره شما باید مکافاتشو ببینی؟ 

برای آدم بی ارزش ، ارزش قایل نشو

PMS: سندروم قبل از قاعدگی یک هفته قبل پریود شروع میشه تا سه روز اول پریود گاهی طول میکشه آدم پرخاشگر تحریک پذیر عصبی بی حوصله میشه یک سری علایم جسمی هم میده که خیلی مهم نیست 
یکی دیگه مشکل اخلاقی داره شما باید مکافاتشو ببینی؟  برای آدم بی ارزش ، ارزش قایل نشو

👌👌👌

کاش نی نی سایت گزینه بلاک کردن اضافه میکرد اون موقع این افراد بی ادب طرد میشدن از جمع و یاد میگرفتن رفتار درست اجتماعی 🤌😊

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2738

آخرین بار چند روز پیش یکیشون انقد تند باهام حرف زد جوابشو با احترام دادم بازم بی احترامی نکردم گفتم خدا بالا سرمونه جوابشو میده

لطفا کاربر آقا پیام ندن و ریپلای و لایک نکنن.ممنون

منو بکشی تاپیک نمیزنم مگه اعصابمو از سر راه اوردم توام نزن اگه اعصابت خورد میشه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

تو تاپیکو میگی برای من تو چالشا میان فحش میدن بیخیال بابا  

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
منو بکشی تاپیک نمیزنم مگه اعصابمو از سر راه اوردم توام نزن اگه اعصابت خورد میشه

منم علت اینکه سه سال و نیمه هیچ تاپیکی نزدم همینه

اعصاب خوردی داره

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

نمیشه خودمونو محدود کنیم چون یه عده بی ادبن که 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706