2733
2734
عنوان

معلم پسرم بچم رو دعوا کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1447 بازدید | 43 پست

بهش بگو کار بد کردی دعوات کرده ، تو نباید بترسی ، باید کارتو تکرار نکنی

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هفته قبل چهارشنبه داشتم برنامش رو آماده میکردم گفتم رنگ انگشتی دارین گفت مامان من نمیرم مدرسه  ...

چیزی نگفته معلم بینوا، پسرت و مجاب کن که معلمش درست گفته و باید تلاش کنه جایی رو کثیف نکنه

عزیزم انقدر حساس بره جلو و حمایتش کنی تو ابتدایی و راهنمایی با این همه بچه معلم هم حوصله اش کمتره، پسرت اصلا دووم نمیاره

2728

آخه تو جمع دوستاش سرش داد زده گفته این دفعه از کلاس میندازمت بیرون 

هفته پیش باهاش صحبت کردم گفتم اشکال نداره فقط حواست رو جمع کن 

ولی ترس این هفته نگرانم کرد

بعد 2هفته هنوز درگیره بچم

2738

من خودم مربی مهد بود امان از این مامانا. یعنی معلم نباید یه تذکری به بچه بده؟

یه روز دوتا برادر میرن سفر کاری. زن برادر اولی هرچی شوهرش پول میفرست خرج خودش و پوشاک میکرد و به خودش میرسید.زن برادر دومی همه پولارو خرج خونه میکرد دکور انچنانی میخریدبه تمیزکاری میکرد ولی براخودش قناعت میکرد. بعد شوهرا از سفر میان. برادر اولی میبینه واااای زنش عین پری دریایی میمونه موهای خوشرنگ پوست و اندام عالی باخودش میگه حیف نیس همچین ملکه ای رو تو این خونه فقیرانه نگه دارم؟ میره براش خونه عالی میخره و عین پرنسس نگهش میداره.  و اما برادر دومی! میبینه خونه عین قصر شده.لوستر پرده انچنانی ولی زن عین کنیز میمونه موهای پریشان و لباسای وارفته. با خودش میگه حیف نیس تو همچین خونه خوشگلی یه زن بیریخت زندگی کنه؟ پس میره طلاقش میده و یه زن خوشگل میاره😐 زنی که خرج داره ارج داره.turk girl

نباید دعواش میکردن فقط میگفتن خودت تمیزش کن چون اگه هر بچه ای بخواد رنگ بماله همه جا که چیزی از مهدکودک باقی نمونه سرایدارم گناه داره همش بخواد رنگ بسابه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
من خودم مربی مهد بود امان از این مامانا. یعنی معلم نباید یه تذکری به بچه بده؟

روزای اول مدرسه بچه ها همه مریض شدن و یه هفته کلاس نرفتن

دیدم یکی از مامانا گفت شوهرمو امروز میخوام بیارم برا معمشون که ببینم چرا بچه مریض راه داده که فرزندم مریض بشه

والا من بدم اومد چه برسه معلمه بی نوا

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

منم معلمم. باور کن هر روز آدم روی مود خوبی نیست هرچقدر بخواد کنترل کنه خودشو بازم بغضی بچه ها مخصوصا پسربچه ها واقعا مدیریت کلاس رو سخت میکنن

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
2706