2733
2734
عنوان

باردار بیاین سوال دارم

73 بازدید | 12 پست

خانوما من نزدیک ۸ هفتم تو ۶ هفته لکه بینی داشتم ولی الان چند روزه که خداروشکر با استراحت قطع شد خود به خود.

این خوبه ایا؟ ممکنه هماتوم بوده باشه البته سونوگرافی گفت هماتوم نداری یا جفتم پایین بوده  بااستراحت رفته باشه بالا ؟؟

همش میترسم نکنه خدایی نکرده رشدش متوقف شده که لکه بینیم قطع شده 😭الان علایمی که دارم سینه هامو فشار میدم درد میگیره بعد از هرچی که میخورم بخصوص غذا ک معدم پر میشه حالت تهوع میگیرم صبحا هم بعضی روزا حالت تهوع دارم اوق میزنم ولی ببخشید بالا نمیارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیزی نیست بچه سر جاشه شیاف پروژسترون نداده دکترت؟ بهش گفتی لکه بینی داشتی؟

اره رفتم دکتر ولی گفت اونموقع قلب دیده نشده بود گفت شیاف نمیدیم ۵ تا داد فقط ک گفت اگه بازم داشتی استفادده کن من بعدش یکم داشتم ولی بخاطر قلبش جرات نکردم بزارم ولی بعدش کامل قطع شد خداروشکر

ن نگران نباش قطع شده دیگه قطع نمیشد مشکل ساز بود دکترت چی گفت شیاف نداد؟ 

اونموقع قلب دیده نشده بود دکتر گفت شیاف نمیدیم ۵ تا داد فقط ک گفت اگه بازم داشتی استفاده کن من بعدش یکم داشتم ولی بخاطر قلبش جرات نکردم بزارم ولی بعدش کامل قطع شد خداروشکر 

2738