2733
2734
عنوان

دیدی چه خاکی به سرم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 61 پست

نکن خواهر خواست خداس

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیتونم دیگه خدایا منو ببخش ولی واقعا نمیتونم من خیلس اذیت شدم سر این دوتا بچه هم سرکلاژ هم استرا ...

این سفت و محکم برات میمونه 

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2731

اگر با قرص از بین نرفته بدون حکمتی بوده و خدا میخواد این بچه مهمونتون بشه ❤ 

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
2738
من نمیتونم دیگه خدایا منو ببخش ولی واقعا نمیتونم من خیلس اذیت شدم سر این دوتا بچه هم سرکلاژ هم استرا ...

اونم که تودلت بچه اته

سر اون دوتا تلاش میکردی تا بمونن سراین که خودش داره تلاش میکنه که بمونه تو داری تلاش میکنی بکشیش؟؟

عزیزمن سقط گناه داره و قتل محسوب میشه و باید باتوجه به سن جنین دیه پرداخت کنی

تروخدا کاری نکنی که باعث خشم خدا بشه

دیگه خدا چه جوری بهت بگه که باید این بچه به دنیا بیاد؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اسی مگ نمیگی با قرص سقط کردی خونریزیتو دیدی؟😑بعد خوردن اون قرص کوفتی ک بچه نمی‌مونه سقط میشه حتما

داشتم فکر میکردم بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل می کنیم، دردایی که خیلی بزرگ تر از قد و قواره ماست، ما هیچ وقت حق انتخابی براشون نداشتیم،این دردا زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه..دردایی که هر بار از خودت می پرسی چرا من؟؟؟!! و هر بار جوابی که هیچ وقت پیداش نکردی غمگین و غمگین ترت می کنه...در کل باید بگم آخرشم نفهمیدیم چی به چیه،،،ما دویدیم و نرسیدیم بعضیا نشستن و رسیدن🙂                         عضو گروه مانکن های زیبا                             وزن اولیه ۸۵٫۴۰۰ 😒 وزن قبلی ۸۳٫۴۰۰ 🥲 وزن جدید تو تاریخ (۹٫۲۹) ۷۹٫۴۰۰ 😁 وزن جدید تر تاریخ (۴۰۲٫۱۱٫۱۵) ۷۵😌 انشالله وزن هدف ۶۰😀
قربونت برم چرا مواظب نبود سفت و سخت جلوگیری میکردی

بخدا جلوگیری کردم نمیدونم چی شد.. الن بچه ها رو سپرده بودم به باباشون یکی گشنه مونده بود یکی دستشویی اش کرده داشت میسوخت اونم داشت پلی استیشن بازی میکرد باهاش دعوا کردم از خ. نه زد بیرون دلم براش سوخت 

خوووب اونم زندس داره نصف میکشه ناشکری نکن

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
اونم که تودلت بچه اته سر اون دوتا تلاش میکردی تا بمونن سراین که خودش داره تلاش میکنه که بمونه تو دا ...

احسنت 

در ضمن با سقط بچه ای که همش تلاش میکنه بمونه 

چنان بدیمنی و بدلختی سرازیر میشه به زندگیت ک حد نداره 

نکن خواهر 

2706