2737
2734
عنوان

دارم کیک میپزم زود بیایید

178 بازدید | 20 پست

موادو میخوام بریزم تو قابلکه بزارم تو توستر 

چون قالب کیکش خیلی بزرگه خوب پف نمیکنه 

بنظرتون تو قابلمه روحی بزارم یا از این نچسب ها؟

نچسبه هم دسته های پلاستیکی نداره سوخته درشون اوردم 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

به دیواره هاشم روغن بزنم یا فقط کفش بزنم میخوام خوب پف کنه اگه به دیواره هاش روغن بزنم پف نمیکنه؟

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه قالب ت بزرگه اصلا استفاده نکن

شعله پخش کن بزار رو گاز قابلمه تو حسابی داغ کن بعد ی کم چرب کن قابلمه رو مواد و بریز داخلش سرش هم دم کنی بزار با حرارت خیلی کم.

توستر هم میتونی بزاری فقط من نداشتم نمیدونم میشه قابلمه روحی توش گذاشت یا نه

نچسب

چرل؟

روحی

چرا تو نچسب خوب نمیشه؟

به دیواره هاشم روغن بزنم یا فقط کفش بزنم میخوام خوب پف کنه اگه به دیواره هاش روغن بزنم پف نمیکنه؟

به دیواره نزنی که میچسبه 

وقتی گذاشتی توفر۱۵دقیقه اول دماشویکم زیادتربکن تاخوب پف کن بعداز۱۵دقیقه بذارروی دمای عادی تامغزپخت بشه

2706