2737
2734

من ۴ سال پیش با همسر برادر مرحومم ازدواج کردم و دوسال پیش جدا شدیم پسر ۳ ساله داریم‌که پیش منه دوتا بچه داره از برادرم که دختره ۱۶ و پسره ۱۴ سالشه.  دختربرادرم بهش زنگ زد گفت بیا بردیا رو ببریم بیرون بهونتو میگیره برادرم پسرمه.

بعد زنم‌گفت من دیگه ازدواج کردم‌ شوهر دارم‌نمیتونم به بچه های زندگی سابقم فکر کنم

بعد دختر برادرم بهش فحش داد که تو بی رحمی. و فکر خودتی الان زنگ زده مامانم بش گفته  پس تو چرا به‌بچه ها محل نمیدی که بخوان به من زنگ بزنن 

من‌خودم‌۲۱ سالمه و اون خانم‌ ۳۹ سالشه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

کلا نفهمیدم چی گفتی

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.

من نفهمیدم،الان شما آقایی یا خانم؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738

چقد بد نوشتی!

شما ۲۱ سالته زنت ۳۹ و بچه سه ساله داری؟!

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706