2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نصفش ماکارونی بود که 

بقیشم گوشت

غذای ما انقدر زیاد نیست اما تنوع داره

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
2720
راحت پذیرش میده به ایرانیا؟؟یا کلا کشوریه که سخت مهاجر بپذیره؟  هزینه اش زیاد نمیشه آلمان؟؟

تحصیل تو آلمان رایگانه،فقط مشکل اصلی یادگیری زبان المانیه،واسه رفتن باید ۱۰هزار یورو تو حسابتون داشته باشید که تقریبا نزدیک ۴۰۰تومن میشه.خیلی مهاجر پذیره ولی باید زبانشون رو بلد باشی.

کاربر آقا:جامعه ای که برابری را هدفی والاتر از آزادی میداند،نه به برابری می‌رسد و نه به آزادی.
2714
اره بزارررررر

گذاشتم عکس یخچال مون با ی شام خیلی‌ شیکک 🤦‍♀️😂

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
تنوع غذایی شون از ما بالاتره

تنوعش بالاست چون تو ماده زمینش چیز خاصی نداره

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
اره

خیلیم عالی به سلامتی‌ موفق باشی عزیزم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
دلتنگ غذای ایرانی نمیشی؟

میشم گاهی از رستوران ایرانی میگیرم

ولی درکل من خیلی از غذاهای ایرانی رو نمیخورم

مثل عدس پلو قیمه لوبیا پولو دمپختک و ...

خورش بادمجون کشک بادمجون اش قرمه سبزی و مرغ میخورم فقط و فست فود یعنی غذای اصلی من فست فوده

2706