2733
2734
عنوان

بچه ها من همونیم ک گفتم شوهرم و جاریمو باهم دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 9049 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه ترین کار ممکن و کردی دیگه حواسشو جمع میکنه

خواهر من بیش از حد صبور بودم تو زندگیم نخواستم زندگیمو خراب کنم ولی وقتی دیدم این آدم فکر کرده من خرم دیگه صبرم تموم شد بهشون گفتم

2728
همیشه با جاریم جلو همه بغل اینا داشتن بوس میکردن همدیگه رو تو اتاق تنهایی دیدمشون دیگه خدا میدونه. & ...

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         
خواهر من بیش از حد صبور بودم تو زندگیم نخواستم زندگیمو خراب کنم ولی وقتی دیدم این آدم فکر کرده من خر ...

اسی بنظرم من جمع کن برو خونه پدرت 

گاهی اوقات دِلِت از کَسی میگیره کِ... فِک میکَردی با هَمِه فَرق دارِه:) ️ 
2738
خواهر من بیش از حد صبور بودم تو زندگیم نخواستم زندگیمو خراب کنم ولی وقتی دیدم این آدم فکر کرده من خر ...

خب اگه میخواستی جدا بشی نباید این کار رو میکردی

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
ببخشید ولی تنهایی یعنی چی؟کاری میکردن؟

چرا دروغ بگم کاری نکردن.. یهویی ک دیدمشون داشتن بوس میکردن و قربون صدقه همدیگه میرفتن بعد ک من دیدمشون الکی دعوا کردن

شما همون اول باید واکنش نشون میدادی و گربه رو دم حجله میکشتی،  هیچی نگفتی فکر کرده واست عادیه و بکاراش ادامه داده

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         
خب اونجا که دیدی کاری نکردی عزیزم فدای دلت بشم خیلی سخته 💔😔

اره الان بعضیا میان و اینجا میگن ک دروغ میگم ولی بخدا دروغی ندارم از اینکه خیلی تنهام رو آوردم اینجا

چرا دروغ بگم کاری نکردن.. یهویی ک دیدمشون داشتن بوس میکردن و قربون صدقه همدیگه میرفتن بعد ک من دیدمش ...

ازش جدا شو،،،هنوز ۲۰سالته،،،حیفه پای این خوک کثیف بمونی،،،چون یا دور از جونت سکتت میده،،،یا روانیت میکنه،،،یا مریض جسمیت،،شما با یه آلت متحرک ازدواج کردی متاسفانه،،،و از همین الان ب فکر طلاق باش کما بچه هم نداری و این عالیه

شما همون اول باید واکنش نشون میدادی و گربه رو دم حجله میکشتی،  هیچی نگفتی فکر کرده واست عادیه و ...

مگه من چندسالمه بخدا از کم سن و سالیم بود ک هیچی نمی فهمیدم و میزاشتم اینا این بلا رو سرم بیارن

2706