2737
2734
عنوان

دیشب مچ شوهرمو گرفتم دوباره بعم خیانت میکرده و‌من خبر نداشتم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 21895 بازدید | 362 پست
منم شک دارم  میترسم بعدا که طلاق گرفتم پشیمون بشم  بگم شاید درست میشد  من حق طلاق ...

اگه دفعه اولش بود میبخشیدم ولی تاحالا خیلی بخشیدم دوسال پیش با دخترعموم  بودن قبل اینکه بیام خونه خودم خالم گفت برو سر خونه زندگیت درست میشه الان چون دوره ازت ولی کاش همونجا جدا شده بوده 

یکی میمونه میسوزه میسازه یکی ن من اگ خدایی نکرده ازش چیزی ببینم درجا تموم میکنم من تحمل خیانت ندارم ...

خدالعنتش کنه بخدا دارم اشک میریزم فقط این همون ادمی بود بخاطرم جلو همه وایساد جلوی مادر پدرش گفت الابلا فقط همین الان نمیدونم چ‌مرگشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دفعه اولش بود میبخشیدم ولی تاحالا خیلی بخشیدم دوسال پیش با دخترعموم  بودن قبل اینکه بیام خو ...

منم ۵ بار مچشو گرفتم ولی همشون در حد پیام بود اونم دو سه روزه 

اهل بیرون رفتن نیست 

یه جور مریض چت 

مثلا به خارجی ها پیام میده میگه میخوام ببینم چی میگن 

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .
چه راحت میگن زندگی کن شوهری ک منو زندونی کرده میگه حق نداری حتی تا خونه مامانت بری بعد بهم خیانتم کن ...

اینایی که خودشون همه کاره هستن زناشون رو خیلی محدود میکنن چون کافر همه را به کیش خود پندارد 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2728
ب خانومه هم پیام دادم گفت شوهرت منو ول نمیکنه همش زنگ‌زنگ پیام ک بیا ببینمت 🥲🥲🥲🥲 بچه ها این دفعه ...

خاله من دفعه سوم مچ شوهرشو گرفت

الانم داره طلاق میگیره و تمام!

به سوز عشقی خوشا زندگانی
دلت خوشه ها گلم. پدر مادر فوت. از بچگی پیش یه خونواده غریبه بژرگ شدم. براذر تنیم میگه به من چه.. نات ...

خدا رحمتشون کنه.💓

عزیزم متاسفم واقعا، خداروشکر سه تا دسته گل داری. یکمی دیگه صبر کن تا بچه هات بزرگ بشن. اونا رو با روش خودت تربیت کن، جوری که مادر براشون یه شخصیت گرانبها و مقدس باشه. 

یه زمانی تو برای اونها میذاری، بعدا اونها برای تو منبع امید و دستگیری میشن. 

اگر سعی کنی یه هنری یاد بگیری خیلی برات میتونه مفید باشه، سایت ( هنری ) یه سایت معتبره. من گاهی از خرید میکنم، مثل لوازم هنری و خیاطی و .... ( تو گوگل بزن )

یه بار دیدم کلاسای انلاین هنری داره، ولی حقیقتا تابحال شرکت نکردم و نمیدونم چطوریه. بعد عکس و فیلم از اون هنرها گذاشته و هر کدومو باز کنی میتونی بسنجی میخوای ادامشو ببینی و یاد بگیری یا نه. یکمی هزینه داره. 

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 

تو همونی که طبقه بالای مادرشوهرت بودی

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2738
خدالعنتش کنه بخدا دارم اشک میریزم فقط این همون ادمی بود بخاطرم جلو همه وایساد جلوی مادر پدرش گفت الا ...

برای من ۳ سال میومد خواستگاری 

هر بارم کلی معذرت خواهی میکنه گریه میکنه اظهار پشیمونی میکنه 

یه جور انگار دست خودش نیست من بار دوم که دیدم ازش حق طلاق گرفتم.

این دفعه دیگ جدی میرم سراغ کار های طلاق البته خدا نکنه دیگ تکرار بشه 

میدونم خیلی دوسم داره ولی نمیدونم پس چرا اینجوری میکنه

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .
2706