2410
2553
عنوان

دیشب مچ شوهرمو گرفتم دوباره بعم خیانت میکرده و‌من خبر نداشتم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 21435 بازدید | 362 پست
میبینی چقد حس بدیه؟ خیلی سخته زندگی با همچی ادمی ک دیگه بهش اعتماد نداری من تاحالا چند بار مچش گرفتم ...

با تموم وجودم درکت میکنم  خیلی حس بدی هست.منم بار اول به مادرش گفت یه دعوای بزرگ راه افتاد اما شوهر من زیر بار نمی‌رفت می‌گفت اشتباه گرفته این دفعه محکم جلوش وایسادم خیلی ناجور تهدید به طلاق کردم گفتم به بچه ۲ سالت رحم کن فردا بچه طلاق نشع ‌‌

فعلا که تا الان چیزی ندیدم خداکنه آدم شده باشه. 

خدا به دلت آرامش بده عزیزدلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نقطه ضعف شما رو فهمیده،ادمی که هیچ خطایی نکرده همیشه آرومه چون خیالش از خودش راخته

شما ک‌مردی بنظرت این اقا درست بشو هس؟ این دفعه سوم چهارمشه الانم خیلی بیخیال اصلا انگار هیچی نشده حتی زنگ نمیزنه ک بهم توضیح بده یا عذرخاهی کنه 

نقطه ضعف شما رو فهمیده،ادمی که هیچ خطایی نکرده همیشه آرومه چون خیالش از خودش راخته

منم مچ شوهرم و گرفتم خیلی آروم بود اصلا انگار نه انگار کلی قسم که تو داری اشتباه می‌کنی من کاری نکردم اون طرف شما ه من و اشتباه گرفته و فلان اصلاااااا زیر بار نمیرفت حالا نمیدونم راست می‌گفت یا نه

2720
با تموم وجودم درکت میکنم  خیلی حس بدی هست.منم بار اول به مادرش گفت یه دعوای بزرگ راه افتاد اما ...

منم ایندفعه میخوام برم کارای طلاقم کنم هرچه باداباد ب مامانم هنوز نگفتم اون اگه بفهمه همین الان میاد منو میبرع

فقط یه بار کد هارو میزنی؟ یا هربار که بخوای تماس و پیام هارو ببینی کد میخواد؟

هر بار بخوای ببینی باید کد بزنی 

من چک میکنم اگه مثلا تو طول روز سه تا پیام داده باشه تو همراه من اگه تو گوشی شوهرم باشه که مثلا به دوستش داده یا همکارش یا هرکی دیگه کامل چک نمیکنم کد هم نمی‌خواد 

اما اگه ببینم مثلا ساعت ۲ پیامی داده اما تو گوشیش نیست و پاک شده اونوقت کد و میزنم شماره طرف میاد واسم

منم ایندفعه میخوام برم کارای طلاقم کنم هرچه باداباد ب مامانم هنوز نگفتم اون اگه بفهمه همین الان میاد ...

منم شک دارم 

میترسم بعدا که طلاق گرفتم پشیمون بشم 

بگم شاید درست میشد 

من حق طلاق گرفتم

حالاهم صبر میکنم تا یکسال دیگ 

بعدا تصمیم میگیرم

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .
2714
والدینت چی ، اونا چی میگن؟ شاغلی ؟ بلدی مستقل باشی؟ 

دلت خوشه ها گلم. پدر مادر فوت. از بچگی پیش یه خونواده غریبه بژرگ شدم. براذر تنیم میگه به من چه.. ناتنی ها هم میگن ما کاری نمیتونیم بکنیم. میدونی هیچکی حوصله دردسر نداره.. هرکی زندگی خودش گرفتاره میترسن الان من برم آوار شم سرشون یا شوهرم بلایی سرشون بیاره.. خودمم نه بابا چه شاغلی سه تا بچه کوچیک وقت نمیدن بخوابم یه کم چند روز دیگم وقت عمل دارم افتادگی شدید رحم و مثانه گرفتم.. نه روحیه ای برام مونده نه جونی.. چه کاری چه پولی هرچقدم جمع کنی و از هرچیت بزنی با این شوهرای خسیس تهش چقد میشه مگه با این بی ارزشی پول کشورمون. چقدرم که قوانین ازما زنا حمایت میکنه

منم ایندفعه میخوام برم کارای طلاقم کنم هرچه باداباد ب مامانم هنوز نگفتم اون اگه بفهمه همین الان میاد ...

عزیزم💔 

من بچه دارم مجبورم تا وقتی از آب و گل درمیاد تحمل کنم.  

انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد . کاش باهاش حرف بزنی برین مشاور بعدش جدی به طلاق فکر کنی. ولی میدونم خیلی سخته باور می‌کنی من دیگه هیچ حسی به شوهرم ندارم اون دوسم داره ولی من متنفرم ازش 

یکی میمونه میسوزه میسازه یکی ن من اگ خدایی نکرده ازش چیزی ببینم درجا تموم میکنم من تحمل خیانت ندارم نمیتونم

بنظرم یکی ک یکبار خیانت کنه باز تکرار میکنه

بنظرم شماهم تا بچه نداری ی فکری بردار جوونیت نسوزون

برای آرامش دلم و خونه م ی صلوات میفرستی❤                                                             
شما ک‌مردی بنظرت این اقا درست بشو هس؟ این دفعه سوم چهارمشه الانم خیلی بیخیال اصلا انگار هیچی نشده حت ...

ذات خراب هیچ وقت درست نمیشه،ایشون تنوع پذیر شدن و به این کار اعتیاد پیدا کردن،یه زمانی از سرشون میوفته که دیگه موهای سر شما سفید شده.

کاربر آقا:جامعه ای که برابری را هدفی والاتر از آزادی میداند،نه به برابری می‌رسد و نه به آزادی.
یکی میمونه میسوزه میسازه یکی ن من اگ خدایی نکرده ازش چیزی ببینم درجا تموم میکنم من تحمل خیانت ندارم ...

منم همین و میگفتم. میگفتم اگه ازش چیزی ببینم تحمل نمیکنم زودتر طلاق میگیرم یه ثانیه هم نمیزارم کنارم باشه و فلان و فلان.... 

اما وقتی در حد چت دیدم باردار بودم و مجبوووور بودم تحمل کنم 

این حرف گفتنش فقط آسونه اگه خدایی نکرده خدایی نکرده تو شرایطش قرار بگیری خیلی سخت میشه. البته امیدوارم هییییچ وقت خیانت نبینین. 

2706