2737
2734
عنوان

حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 26 پست
هیچکی طرف من نیست من خونه تنهام بچه هامو شوهرم رفتن  

بهتر برو برا خودت خوراکی های خوشمزه بگیر یه چای یا قهوه هم بذار تی وی روشن کن پا نی نی سایت هم باش استراحت و ریلکس کن از این موهبت الهی استفاده کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچکی طرف من نیست من خونه تنهام بچه هامو شوهرم رفتن 

ای وای من ..

ببین عزیزم اگر شوهرت میره خونه جاریت شب نشینی .... حتما کاری کن که برادر شوهرت بیاد خونتون وگرن این وسط میشی ادم بده ...

ولی مطمئن باش جاریت تقاص پس میده

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!
ای وای من .. ببین عزیزم اگر شوهرت میره خونه جاریت شب نشینی .... حتما کاری کن که برادر شوهرت بیاد خو ...

بخدا هیچکدوم نرمال نیستن چهار سال جاریم شده برادر شوهرم فقط واسه پاگشا اومده

2738
بخدا هیچکدوم نرمال نیستن چهار سال جاریم شده برادر شوهرم فقط واسه پاگشا اومده

من بر اثر تجربه شخصی که دیدم یکی از فامیلارو اینو میگم ...

مشخصه شوهرت خانواده پرسته ...

یکی هم مثل شما بود بچه ااش وزنشو میزاشت تنها میرفت خونه داداشاش بچه هاش الان نابود نابود ...سر خورده وکلا افسردگی کشیدن ...

بچه هات اگه کوچیکن وقتی بزرگ شده خودشون دیگه باید تشخیص بدن که ترن خونه اون عفریته 

تف ب ذات هرچه آدم حسود وبدجنس 

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!

فقط یه راه داره

بدون اینکه بچه هات و شوهرت بفهمن دعای چهل کلید رو روی آب بخون و به ازای هر آیه فوت کن روی آبی که توی کاسه بزرگ هست بعد وقتی هیچکسی خونتون نبود اون رو بریز روی سرت اول و بعد روی سمت راست بدنت و بعد سمت چپ بدنت .این آب نباید ریخته بشه توی چاه فاضلاب مثلا یه سفره یه بار مصرف پهن کن بعد بریزش پای گلدون .از این آب که فوت کردی یه مقدرایشو نگه دار همیشه بده به شوهرت و خودتو بچه هات.اون وقت میبینی چه حوری قربون صدقه ات میره.نزار هیچکسی بفهمه.تجربه شده است✌هر وقت نتیجه گرفتی بهم پیام بده و فقط پنج بار صلوات از ته دلت برای حضرت علی اصغر بفرست.اینکار رو هر جمعه صبح انجام بده🥰