2733
2734
عنوان

از دست بعضی از شما نینی سایتی ها آدم جرات نداره حرف بزنه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 130 پست
شتر درخواب بیند منو ب ا هرچیش کنار بیام با پستوناش عمرا نشستیم رو چادر فاطی کماندو رفتیم سوسیس بند ...

به به خدا بده ازین خواهر شوهرا من خیلی سوسیس بندری دوست دارم راستی فیلم سنبادو دیدی من باهاش عروسی کردم الانم کره مریخیم

بحث نکن .
اره منم بهش گفتم کو‌گثش شنوا  ولی طوفان و سیل باهم اومدن ادم نمیدونه چی بپوشه

لعنت بهت قشنگ میگیرم چی میگی😂😂😂😂😂

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به خدا بده ازین خواهر شوهرا من خیلی سوسیس بندری دوست دارم راستی فیلم سنبادو دیدی من باهاش عروسی ک ...

اره گفت بهت بگم ولی الان یادم رفته چی گفت ک بهت گفتم اینو گفتم ک بدونی در جریانات قرار بگیری بلاخره ت هم حق داری

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️
2731
لعنت بهت قشنگ میگیرم چی میگی😂😂😂😂😂

استرس مهمون دارم نشستم اینجا شعر میگم 😆😆

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️

دیوونه شدیم رف بسک نیشم تا بناگوش بازه یادم رفته ببندمش میترسم مهمون بیاد با همین میمیک صورت منو ببیننن و این حرفارو بزنم بهشون😹💔

2738
دقیقا  منم به خاطر اینکه شناسایی نشم تو سایت اکثر تاپیکام سرکاریه 🤭  حالا جرات نداری یه ...

درک ندارن که آدم گاهی مجبوره مجبووووور

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
دیوونه شدیم رف بسک نیشم تا بناگوش بازه یادم رفته ببندمش میترسم مهمون بیاد با همین میمیک صورت منو ببی ...

وای😂😂😂😂😂خوبه همین اطلاعاتو قاط بزنی بگی جلوشون😂👍

2706