2726
عنوان

کیا شهر غریب شوهر کردن

319 بازدید | 24 پست

اگ تونستین بگین چجوری تونستین شوهرتون رو ببرید شهر خودتون؟!من ک هر راهی رفتم قهر صحبت دعوا محبت هرجی بگی انجام دادم اما شوهرم هیچ جوره حاضر نیس ازینجا بریم 

نگید چرا روز اول فکرشو نکردی چون خونواده شلوغی داره گفتم لابد دورم هستن نمیزارن غریبی حس کنم اما متاسفانه خونسردن و سالی یبار ب هم ی زنگم نمیزنن تو دوران عقد ب این شدت نبود خونسردیشون اما الان اصلا انگار وجود ندارن

چه بهتر بشین خونت بابا چه بهتر که نیان ،هر یک ماه برو خونه بابات

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و شوهرم شهر غریب اومدیم خانواده هیچ کدوممون نبود الان دیگه حتی خواهر شوهر و برادر شوهرام هم اومدن اینجا الان این جارو بیشتر دوست دارم عادت کردیم

مراقب باشید حتی اگه تایپیک نزنید بازم یه جا تو دام نی نی سایت می‌افتید و لغو کاربری میشید حتی تو تایپیک دیگران بی‌هیچ گناهی لغو کاربری شدم نی نی سایت قدیم mardin nanaz
2728

منم شهر غریبم.. البته من و شوهرم ساکن ی شهر بودیم الان با هم اومدیم اینجا ولی راضیم.. بنظرم اگ میدونی همسرت راضی نمیشه سعی کن وابستگیتو ب خانوادت کم کنی و خودتو با شرایط وفق بدی چون این مدلی فقط آرامشو از خودت میگیری.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

اولا همش میرفتم خونه بابام شاید دوماه یه بار یه دوهفته بودم بر میگشتم بچه دار هم شدم میرفتم الان دیگه با وجود مدرسه عید و تابستون میرم 

مراقب باشید حتی اگه تایپیک نزنید بازم یه جا تو دام نی نی سایت می‌افتید و لغو کاربری میشید حتی تو تایپیک دیگران بی‌هیچ گناهی لغو کاربری شدم نی نی سایت قدیم mardin nanaz

به نظرم کنار بیا با این داستان واسه خودت تفریح درست کن یا با همسایه ها اشنا شو منم از خاتواده ام دورم با خانواده همسرم زیاد رفت و امد نداریم با اینکه دوتا کوچه فاصله داریم سرم به زندگی خودم گرمه

منم غربتم منو و شوهرم تک و تنها تو خوبه حداقل میدونی که فامیلی داری کنارت ولی ماچی،ولی بازم خداروشکر بشین زندگیتو بکن بابا زندگیتو با این فکرا خراب نکن

من میروم،اما زمانی خواهد رسید که درتاریکی های شب بانور شمع به دنبالم خواهید گشت...روحت شاد😔💔
منم شهر غریبم.. البته من و شوهرم ساکن ی شهر بودیم الان با هم اومدیم اینجا ولی راضیم.. بنظرم اگ میدون ...

اگه دوتاتون مال یجایین بازم تحملش اسونتره چون میتونه درکت کنه

دلم میخواد برم شهر خودمون افسردگی گرفتم اینجا 

عادت میکنی با شوهرت برو بیرون چه بهتر رفت و آمد زیاد باشه دردسر بیشتره من بیشتر ترجیح میدم خودمون بریم بیرون دور بزنیم تا بریم خونه یکی بخصوص تابستونا 

منم غربتم منو و شوهرم تک و تنها تو خوبه حداقل میدونی که فامیلی داری کنارت ولی ماچی،ولی بازم خداروشکر ...

کدوم فامیل وقتی مریض میشم هیچکس نیس ی دکتر بیرتم محل کار شوهرمم دوره با ی بچه کوچیک واقعا سخته اگه اینجور فامیل برا آدم فایده داشت الان کل شهر فامیل بودن ک

من شهر غریبم

اوایل مثل تو‌خیلی خودمو کوبیدم اینور اونور ک برم از اینجا

اماالان بعد ۷ ۸سال عادت کردم

الکی دعوا درست نکن

زندگی تو خراب نکن

از روز تول میخاستی نری‌شهر غریب حالا‌چ‌خانواده پرجمعیت داشته باشه چ نداشته باشه

تَوکَّلتُ عَلی الله فَهو حَسبُه.....🌹
2706