2726

خانوما اگه شما قبل از بچه دار شدن از بچه بدتون میومد از حاملگی از زایمان نفرت داشتین بعدش ک بچه دار شدین چ احساسی داشتین چجوری کنار اومدین زندگیتون چطور شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همیشه دعا میکنم خدا مهر بچه آوردن رو بندازه ب دلم

من ۴ ساله ازدواج کردم ۲۹ سالمه ولی مهر بچه بدلم نمیفته ی مدته شوهرمم بچه میخواد خیلی ناراحتم نمی‌دونم چکار کنم واقعا درمونده شدم  

تو مجردی از بچه بدم میومد اما الان دو تا بچه دارم به خواست خودم دوسشون دارم ولی فقط اینکه خیلی شلوغ میکنن اعصابم داغونه ازدستشون ، دخترم کلاس اوله خیلی بهتر شده پسرم سه سالشه منتظرم بزرگ بشه بلکه آرومتر بشن 

شوخی میکنید دوستان یا واقعا جدیه مگه میشه کسی از بچه بدش بیاد

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖
تو مجردی از بچه بدم میومد اما الان دو تا بچه دارم به خواست خودم دوسشون دارم ولی فقط اینکه خیلی شلوغ ...

بهش میزنی اعصابت بهم بریزه؟

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖

من که بچه دوست داشتم

از بارداری و زایمانم خوشم میومد

بچمم به دنیا اومد عاشقش شدم و سعی میکنم صبور باشم مهربون باشم

با این حال واقعا بعضی وقتا خسته و داغونم

چه برسه کسی متنفر بوده باشه الان داشته باشه🤕

من ۴ ساله ازدواج کردم ۲۹ سالمه ولی مهر بچه بدلم نمیفته ی مدته شوهرمم بچه میخواد خیلی ناراحتم نمی‌دون ...

من وقتی پسرمو باردار بودم اصلا حسی بهش نداشتم میگفتم بحز دخترم هیچ بچه ای رو دوست ندارم اما وقتی پسرم بدنیا اومد عاشقش شدم ، قلبمه

من ۴ ساله ازدواج کردم ۲۹ سالمه ولی مهر بچه بدلم نمیفته ی مدته شوهرمم بچه میخواد خیلی ناراحتم نمی‌دون ...

منم اسفند ماه 4 سال میگذره... من 21 سالمه... همسرم 29 سالش... منم همسرم الان ک خونه خریدیم دیگه و قرض اینا نداریم خیلی میگه بچه بیاریم... خیلی ناراحتم بابت این وضعیت

2706