2733
2739
عنوان

شوهرم گوشیو پرت کرد سمت خورد رو قلبم

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم سر یه دعوا راه نیافت دنبال دادگاه و پاسگاه اگر زندگیت رو دوست داری  اگر نه دنباال آتو و ...

حالا اینام که با این حرف من شوهرمو دستگیر نمیکنن گفتم شاید بترسه و شرمگین

2728
عزیزم الکی نرو بیمارستان.قدم به قدم خرج میکنی آخرشم شوهرت رو نمیتونی مقصر جلوه بدی

چرا الکی.. 

بعضی شوهرا آدم نیستن.. فک میکنن الکی خانمه داره مثلً

اشک تمساح میریزه.. یا چیزیش نیست الکی بزرگش میکنه.. 

باید برای اینجور آدم با مدرک ثابت کنی ک واقعً صدمه زدن.. 

دوم اینکه پول فدای سرش.. باید برای خودش ارزش بزاره ن پول.. 

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌
2738
اونجا بگم ک این زده چی میشه؟ تجربه ای داری؟

خب دیگه ارجاعت میدن ب کلانتری وشکایت و....

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!
بزاربره خرج کنه فدای سرش  استارتر تامیتونی قضیه رو گنده کن"ببخشید سلیطه بازی و تو مخی نه ها"

حالا اگه اونجا گفتن چیزی نیست تا یه ماه دست درد و قلب دردو میکنم تو چشش

2706