2726
عنوان

شوهرم گوشیو پرت کرد سمت خورد رو قلبم

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو بذار یکم خفت بکشه بلکه شرمنده شه از کارش ولی الان نگو که میخوای بگی اگه بعدا هم گفت چرا راستشو گفتی بگو هیچی به ذهنم نرسید بگو مثلا چی میگفتم به دکتر میگفتم قلبم رفته تو دبوار؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
نه پیشمون نبود خیلیم حق به جانب بود که چرا باور نمیکنم دورغشو

اگه مطمئنی دروغ میگه اونجا بگو که زده

بنظرت بگی به اونا چه واکنشی نشون میده

ظاهرش با خدا باطنش یاخدا، حکایت خیلیاست!️
بگو بذار یکم خفت بکشه بلکه شرمنده شه از کارش ولی الان نگو که میخوای بگی اگه بعدا هم گفت چرا راستشو گ ...

از حرفت خندم گرفت افرین راست میگی نباید بگم از الان چون باز شر میشه ک من گفتم نگو چرا گفتی

فقط درگیر تشخیص طعم آدامست شدم ، بگی فایده ای نداره که بخوای ضمیمه بشه باید بری پزشک قانونی 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
اگه مطمئنی دروغ میگه اونجا بگو که زده بنظرت بگی به اونا چه واکنشی نشون میده

صد در هزار مطمئنم که دروغ گفته 

از امروز بدتر که واکنش نشون نمیده برای اولین بار دست روم بلند کرد

دست بزن کلا داره ؟

یا بار اولش بود؟ 

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          
دكتر كه برو اما بگي همسرت زده ماجرا باز ميشه و اينو ميخواي شما؟

چرا نگه 

باید حتما بمیره تا بقیه بفهمن

حتما بگو اسی

میشه واسه اینکه ی ازدواج خوب داشته باشم صلوات بفرستی؟؟اگه فرستادی بگو تا منم بفرستم / پس هر وقت دعا کردی گمان کن دعایت پشت در است .امام صادق (ع)
اونجا بگم ک این زده چی میشه؟ تجربه ای داری؟

نه والا تجربه ندارم ولی ناراحت شدم هم دروغ شنیدی هم کتک خوردی😔

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         
2706