2737
2734
راستش اسم کاربریم و رمزم رو تو یه برگه نوشته بودم. برگه رو قایم کرده بودم. هر رمزی رو حتی ایمیلم رو ...

واقعااا چقد خوب

من خیلی زود یادم رف

الانم بلد نیستم🤦‍♀️یادم رفته

روحه من چند وقتیهمرده..💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از سال ۹۸ خواننده خاموش بودم 

سال ۹۹ هم عضو شدم تا الان که در خدمتتونم 🤭🌸

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2731

۹۵ آشنا شدم ۹۶ عضو 

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               

خدایی از سال ۹۴ اولین کاربریم رنکینگ بود ک گوشیم شکست دیگ نتونستم وارد شم بعد رزززززززززبود ک ۲هفته پیش تلیق شدم حالا ام درخدمتم .ولی خدایی کاش سال ۸۸عضو بودم ای خدااااااااا ای کاش 

۹۸،متاسفانه چند وقت پیش ترکید🥺

نی نی یار جان بیا یکم بامن مهربون باش و تعلیقم نکن                  ‌‌نزدیک به هشت میلیارد نفر تو این دنیا هستناغلب حس می‌کنم تو این عدد ده رقمی یک نفر نیست حرف منو بفهمه، فقط یک نفر ...
2738

دلم برای اون زمانهای سایت تنگه یادم یه سال بچه یکی از کاربرا به نام انار با آب جوش سماور سوخت و متاسفانه فوت کرد چندین روز تو سایت همش صحبت انار بود

یا کاربری که با شوهر و بچش هر سه با هم تو سقوط هواپیمای ارومیه فوت کردن 

البته خاطرات خوب هم زیاد بود ولی این چندتا خیلی تو یادم مونده

وکلا انروزا سایت خیلی بهتر بود انگار یه خونواده پشت هم بودن نه فوش و دعوا فقط دلداری و کمک و شادی بود 

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
چرا ایکاش از سال ۸۸ عضو می بودید؟

خیلی چیزا رو اینجا یاد گرفتم .اگ اینجا بودم اونموقع قشنگ ۱۰سال جلو بودم .هم بابرنامه جلو میرفتم هم عاقلانه تر تصمیم میگرفتم .

اینجا واقعا تاپیکای خیلی مفیدی هست برای خوندن و یاد گرفتن که هیچکس و هیچ مدرسه و دانشگاهی یاد نداد بامون .

مثل بانو ارتمیس مثل گلبوته مثل رویا مثل مدیریت مخارج  رویا جون و ..‌‌دخترگرانبها و ..‌‌‌