2737
2734
عنوان

نزدیک عروسیم موندم کدومو سفارش بدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کلا مدل های ساده و مینی‌مال پسندمه 

هیچ کدومشون اونجوری که فکر کنی زیبا نیست

ولی اگر بین این سه تا باید انتخاب کنی حتما دومی بهتره باز

⏲️وزن شروع ۱۱۰.۸۰۰ 🔓وزن الان ۷۷.۵ 🔒وزن هدف ۷۰  📏قد ۱۷۵.                                                                 سوال های احتمالی:عمل نکردم.بدون هیچ قرص و پودر و دمنوشی لاغر شدم.رژیم لیمومی و غفاری و کرمانی و ... نگرفتم.کالری شماری نمی‌کنم.فقط با سالم خوری و ورزش وزن کم می‌کنم.از مرداد ماه ۱۴۰۱ رژیمم و شروع کردم.                                                                تیکر بارداری نیست.        
2731

مدل لباست چجوریه؟ 

به اونم بستگي داره

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️

بااحترام من از هیچ کدوم خوشم نیامد در سلیقم نیس ولی سومی نسبت ب بالاتری ها بهتره .اسی نمیشه ی چیز ظریف شیک بخری؟دومی انگار از اونایی ک تو سریال مختار نامه تو صورتشون مینداختن🙃😉

2738
2706