2733
2734

🥲

ازمن به تو نصیحت☺اونی ک یک بار تنهات گذاشته,,,بازم تنهات میزاره,,,اونی ک یک بار بهت خیانت کرده ,..بازم بهت خیانت میکنه,,,اونی ک یکبار رفیق نیمه راه شده,,,بازم وسط راه رهات میکنه,,,اونی ک رفته دیگ رفته 😐درو روش ببند ونزار با زندگیت بازی کنه😏😏😏دیگ هیچ وقت بهش اعتماد نکن هیچ وقت☺✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای چه سوالی هم برات پیش اومده😂

نمیدونم والا

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2738

دغدغه ات عشقه😐

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

یه چن وقته هی دست خودم نیس باد ول میدم🤣🤣😅

ازمن به تو نصیحت☺اونی ک یک بار تنهات گذاشته,,,بازم تنهات میزاره,,,اونی ک یک بار بهت خیانت کرده ,..بازم بهت خیانت میکنه,,,اونی ک یکبار رفیق نیمه راه شده,,,بازم وسط راه رهات میکنه,,,اونی ک رفته دیگ رفته 😐درو روش ببند ونزار با زندگیت بازی کنه😏😏😏دیگ هیچ وقت بهش اعتماد نکن هیچ وقت☺✌
یعنی از اونا که میزنی موهای دماغت کز میخوره😐

😂😂😂😂

نفخ شدید معده خوردن غذاهای سرد و فراوری شده. همچنین خوردن نون زیاد

دقیفااا حبوبات نمیخورم اما نمیدونم از کجا میاد اقدامم هستم ممکنه از اقدامم باشه

2706