2410
2553
عنوان

رسیدگی به پوست...

538 بازدید | 14 پست

بیاید از تجربه هاتون بگید که از چه چیزایی استفاده کردید و راضی بودید

بنظر من ۸۰ درصد پوست ارثیه

پوست من شله دوس دازم سفت و کشیده بشه...

جوش و جای جوشم دارم درمانم کردم اما برمیگردن چون توی ژنم همینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

جوش ارثی نیست..پوست هم ارثی نیست

اونایی که طبعشون گرنه ،گرمیجات بخورن جوش میزنن

اونایی که کبد سالم ندارن جوش میزنن

اونایی که هورمون هاشون میزون نیست جوش میزنن

برید یه دکتررررر نه عطار، دکتر طب سنتی پیدا کنید اصلاح مزاج کنید

پاکسازی انجام بدید

بیشتر گیاه و میوه بخورید کمتر گوشت بخورید و پروتئین رو از تخم مرغ و.. تامین کنید

اگر یبوست دارید درمان کنید

تو میوه ها هویج و سیب زیاد بخورید

سکنجبین بخورید

روزی یه قاشق سرکه خونگی مخلوط عسل و عرق نعنا بخورید بدنتون از حالت اسیدی در بیاد

کبدتون رو پاکسازی کنید

پاهاتون رو تو اب نمک که از نمک دریا باشه و داغ باشه تقریبا بشورید وسم زدایی کنید

ورزش کنید بدویید عرق کنید سموم دفع شه

چیزای ارگانیک بخورید محصولات کارخونه ای نخورید

روغن کارخونه ای نخورید.. در روز یه وعده غذای خوب خونگی بخورید اگر توان مالی ندارید برای خرید چیزای ارگانیک.. باقی وعده ها رو نون خالی بخورید بهتر از خوردن سه وعده مفصل و ارزون اما غیر ارگانیک و مضر هست..

جوش نشون میده تو بدنتون یه مشکلاتی هست..

جوش تو هر قسمت نشون دهنده ی اسیب تو یه عضوه.. مثلا جوش پیشونی لک تو پیشونی و صورت نشون میده کبدتون چرب و اوضاعش خوب نیست جو ش اطراف گوش هم فکر میکنم مربوط به کلیه باشه..

هر قسمت یه معنی داره.. علائم در بدن علت دارن وقتی بدنتون داره علائم میده داره فریاد میزنه به دادم برس..علائم رو نادیده نگیر..

اونایی که پوست خوب دارن هورمون هاشون تنظیمه بیماری پنهان ندارن کبدشون مثل کبد نوزاد سالم و تمیزه و خون سالم به کل بدن میده بدون سموم و چرک و .‌. یبوست ندارن.. طبعشون معتدله و گرم نیست..

2714
جوش ارثی نیست..پوست هم ارثی نیست اونایی که طبعشون گرنه ،گرمیجات بخورن جوش میزنن اونایی که کبد سالم ...

عزیزم من همه آزمایشی دادم کبد سالم هورمون ها منظم

چربی و قندم خوب خلاصه بگم سالمم و نیاز به قرصی برای درمان بیماری داخلی بدنم ندارم...

خسته شدم

زمستون که میشه پوستم بدتر میشه جوش میزنه

باز تابستون پوستم خیلییییی بهتره

عزیزم من همه آزمایشی دادم کبد سالم هورمون ها منظم چربی و قندم خوب خلاصه بگم سالمم و نیاز به قرصی بر ...

منم هفته قبل ازمایش چکاب کامل دادم دکتر گفت خوبه همه چیت.. رفتم طب سنتی گفت کبدم چربه رحمم سرده و قندم درسته تو ازمایش نرماله ولی اگر پرهیز نکنم داره سمت دیابت میره..موهامو دید شکمم رو دست زد گفت شکمم سرده و این چربی ها نشونه ی سردی هست..خیلی چیزای جالبی گفت که داشتم و از اون مسائل رنج میبردم اما دکتر با حرفاش دلخوشم کرده بود و پیگیر نشده بودم اما طب سنتی بهم درمان گیاهی و پرهیز غذایی داد..حتی یه گیاه داد که سرما خورده بودم بدجور.. من اون گیاه رو برای گرم کردن کبدم داشتم میخوردم اما نگو اون گیاه تاثیر عالی رو سرماخوردگی داره و برای اولین بار بدون اینکه برای سرماخوردگی دکتر برم تب و لرزم قطع شد سوزش گلوم رفت و علائم مریضی بعد چند ساعت ناپدید شد..

دکتر معمولی به ازمایش نگاه میکنه مثل معلمی که نمره ی ۱۰ رو قبولی میدونه و میگه برو قبولی مارو میفرسته خونه.. ولی طب سنتی میگه باید ۲۰ شی.. ۱۹ هم قبول نیست..چون یه عضو بدنت صد در صد سالم نیست و درگیره و اگر رسیدگی نشه نم نم مشکلش بیشتر هم میشه

منم هفته قبل ازمایش چکاب کامل دادم دکتر گفت خوبه همه چیت.. رفتم طب سنتی گفت کبدم چربه رحمم سرده و قن ...

پس توصیه شما طب سنتیه؟

برم طب سنتی خوب بشم ایشالا

پس توصیه شما طب سنتیه؟ برم طب سنتی خوب بشم ایشالا

طب سنتی خوب..

نه عطاری.. عطارها هیچی نمیدونن.. تو گوگل سرچ کن یه دکتر طب سنتی خوب که تو شهرتون باشه پیدا کن یا از عطاری ها آدرس یه دکتر طب سنتی خوب بگیر ..

شوهر خودمم مشکل کبد داشت و دمنوش زرچوبه میخورد..من نمیدونستم زرچوبه برای فشار خون خیلی خوبه..به نیت کبدش دم میکردم میدادم میخورد.. چند وقتی بود فشارش بالا نمیرفت گر نمیگرفت خون دماغ نمیشد و ورم شکمش کم شده بود و سر درد بی دلیل نمیگرفت.. دکتر طب سنتی گفت با دمنوش زرچوبه فشارشو پایین میاوردم و علت سردرد و خون دماغ و گر گرفتگی بالا رفتن فشارش بوده و ما فکر میکردیم از گرما خون دماغ میشه و گر میگیره و سردرد هم از گرما و الودگی هواست..نگو فشارش بالا میرفته طی روز و اینم قرص سردرد میخورده و درد پنهان میشده.. با دمنوش زرچوبه ورم کبدش کم میشده شکمش کوچیک میشده و فشارشم پایین میومده..

اگر طب سنتی خوب پیدا کنی با تجربه باشه کهنه کار باشه دمنوش های اصل بهت بده نه قلابی.. نم نم خودت تغییر رو متوجه میشی

یا رزاق

سلام 😍😍 وقتتون ب خیر و شادی 💚

این جا ی کانال داریم برای خانم هایی ک زیبایی پوست ، مو و ظاهرشون خیلی براشون اهمیت داره 👸

این جا تمام دانستنی ها در مورد پوست ، مو و زیبایی ب صورت رایگان در اختیارتون قرار می گیره 😍

محصولات آرایشی برند ، با کیفیت و ناب با قیمت مناسب و باور نکردنی 😳 در اختیارتون قرار می گیره 😍

رضایت مشتری های عزیزمون ک از محصولات ساختنی تخصصی پوستی برای مشکلات پوستیشون ( جوش ، جای جوش ، لک ، کک و مک ، تیرگی ، چین و چروک و ...)

استفاده کردند در اختیارتون قرار می گیره 😍

حتمآ ی سر بزنید پشیمون نمیشید 😊😊😊

💟خرید حضوری و غیرحضوری

💟 ارسال ب سراسر ایران 📦

💟ارسال ب اصفهان رایگان 😍

💟سفارش 👈 @poost_pretty

09301328313 👈 روبیکا

با ما از داشتن پوستی زیبا و شاداب لذت ببرید.💫💚

کانال روبیکا 👈 rubika.ir/poost_prettyy

کانال ایتا 👈 https://eitaa.com/poost_pretty

پیج روبیکا 👈 https://rubika.ir/poost_pretty

پیج اینستا 👈 www.instagram.com/@poost_pretty