2733
2739
عنوان

یه خوابی دیدم پشمام ریختع😐😐😐

192 بازدید | 4 پست

اقا من باشگاه ک میرم یه دختره هست خیلی خیلی ب من نگاه میکنه هروق نگاش میکنم میبینم زل زدع ب من

بعد ظهری خواب دیدم پسر خالم اومده میگ من با یه دختره دوستم میخامش عکسش نشونمون داد وقتی  عکسشو نشونمون داد عکس همین دختره بود ک ت باشگاه هی ب من نگا‌میکنه😂😂😂

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

جرررر😂😂حتما دوست دخترشه تو رو شناخته😂😂😂😂

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جرررر😂😂حتما دوست دخترشه تو رو شناخته😂😂😂😂

وای ننن پسر خالع من تمام زندگیش کف دست منه دوست دختر نداره😂😂😂

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2728
خدا خیر کنه انشالله ک دختره روت نظر نداره😂😂دنیای عجیبی شده😜

یا خدا😂😂