2726
عنوان

عشق و علاقه در دانشگاه

370 بازدید | 10 پست

سلام 🥰🥰

از دوستان اگه کسی سنش از من بیشتره تجربشو داره میشه لطف کنه وقت بذاره بگه نشانه های ی پسر خجالتی و تاحدی مغرور که از دور  از ی دختر ( همکلاسی ) خوشش میاد چیه؟ 

من از ی نفر خیلی خوشم میاد چن بار دیدم یواشکی داشته نگاه میکرده بعد چشمم خورده به چشمش نگاهشو گرفته( البته دو بار نگاهشو عمیق ادامه داد) 

اینا نشانه است یا نه؟ 

من میگم شاید شرایطشو نداره 

ی چیز دیگه ام این که ی مقدار اختلاف قدمون زیاده این برا پسرا مهمه؟ یا یکی قیافش خوب باشه تیپش خوب باشه و پسر دوسش داشته باشه دیگه قد به چشمش نمیاد؟!

پ.ن: اینو دیشب گذاشته بودم 

یه توصیه:

ترمای اول فک نکنید هرکی نگاتون میکنه عاشقتونه چون دختر پسرا عادت ندارن تو فضای آموزشی باهم باشن عین آدم ندیده ها هی زوم میکنن رو هم😂

خلاصه عشق و عاشقی رو بذارید برای ترمای آخر قبلش سوتفاهم زیاد پیش میاد

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه توصیه: ترمای اول فک نکنید هرکی نگاتون میکنه عاشقتونه چون دختر پسرا عادت ندارن تو فضای آموزشی باه ...

ترم یک نیستم 

۱۴۰۰ رفتم دانشگاه و اینکه این اقا اصلن با دخترا صحبت نمیکنه بگوبخند نمیکنع هیز نیست ندیدم نگاهش اینور اونور بچرخه

2728
ترم یک نیستم  ۱۴۰۰ رفتم دانشگاه و اینکه این اقا اصلن با دخترا صحبت نمیکنه بگوبخند نمیکنع هیز ن ...

نه عزیزم منظورم این نبود هیزبازی درمیارن

کلا چون تو فضای اموزشی دختر ندیدن کنارشون نگاه میکنن

شایدم این اقا واقعا خوشش لومده ازت ولی بذا اگه میخواد پاپیش بذاره رو یه نگاه کردن حساب نکن

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
یه توصیه: ترمای اول فک نکنید هرکی نگاتون میکنه عاشقتونه چون دختر پسرا عادت ندارن تو فضای آموزشی باه ...

حالا اینو میگی

من نشسته بودم مثلا سمت راست داشتم استادو نگاه می‌کردم موقع تدریس 

بعد پسره دو صندلی اونور تر همون سمت نشسته بود

نمیدونم چرا میخواست سمت منو نگاه کنه میدید سرم همون وره روشو برمیگردوند😐😂

میگم الان فک نکنه داشتم اونو نگاه میکردم 🥲😂💔

نه  نه من و دوستام خداروشکر تو اکیپای دخترپسری که تشکیل شد رفتیم نه اون

خب پس نمیشه گفت حتما حسی داره بنظرم

اینطور که شما میگین آشنایی خاصی از هم ندارین آخه 

حالا میتونی صبر کنی ببینی چیزی میگه یا نه 

حالا اینو میگی من نشسته بودم مثلا سمت راست داشتم استادو نگاه می‌کردم موقع ادریس بعد پسره دو صندلی ...

ازین داستانا زیاده تو دانشگاه مخصوصا پسرا که یه نگاشون کنی همه جا پر میکنن خاطرخواشونی😂