2726
عنوان

بوتاکس روم اثر نداشت

196 بازدید | 7 پست

من برای چرخش غیرارادی گردن دارم یا بیماری تورتیکولی بوتاکس کردم

دکتری که بوتاکس میخواست تزریق کنه داد به منشی که تزریقات بلد بود توی سرنگ کنه

بعد بوتاکس با کمی سرم داخل سرنگ کرد

الان هم روم اثر نداشته میشه منشی کار اشتباهی کرده باشه

انگار نه انگار که تزریق کردم

دکترم مطمئن هست

یک بار دیگه هم بوتاکس کرده بود جواب گرفتم

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد

[QUOTE=262700م

351]از خود دکترت بپرس.[/QUOTE]

میخوام دکترم عوض کنم

یک ماه دیگه پیش متخصص اختلالات حرکتی نوبت دارم

خیلی زجر میکشم

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تورتیکولی چه جوریه؟ با چه علائمیه؟ میشه راهنماییم کنید؟ من دخترم ۹ ماهشه از ۵ ماهگی متوجه شدم گاها گردنش به یک سمت کج میشه و بعد مدتی خوب میشه، فکر کردم تورتیکولی داره دکتر سونوگرافی نوشت البته از اولش گفت تورتیکولی نیست و خدا روشکر سونو هم گفتن مشکلی نداره. میشه شما که تجربه دارید راهنماییم کنید

2728
تورتیکولی چه جوریه؟ با چه علائمیه؟ میشه راهنماییم کنید؟ من دخترم ۹ ماهشه از ۵ ماهگی متوجه شدم گاها گ ...

من به خاطر مصرف داروی اعصاب به اسم آریپیپرازول این طوری شده بوتاکس باید اثر میگذاشت که تاثیری نداشت

خودم باختم 

برای بچه ها دقیق نمی دونم چیه

بچه را پیش چه متخصصی بردی

اگه اصفهان هستی دکتر معرفی کنم

گردنم غیرارادی حرکت داره گردنم کج شده افتاده روی شانه هام

من پیش متخصص مغز و اعصاب رفتم نتیجه نگرفتم

پیش متخصص مغز و اعصاب فلوشیپ اختلالات حرکتی برای یک ماه دیگه نوبت دارم

من به خاطر مصرف داروی اعصاب به اسم آریپیپرازول این طوری شده بوتاکس باید اثر میگذاشت که تاثیری نداشت ...

درسته، ممنونم از توضیحاتتون. من مراغه هستم. دخترم ۹ ماهشه. برم شمال خونه پدرم پیگیری بیشتری میکنم. تورتیکولی تو سن کم ۹ ماهه در اثر سزارین و بد چرخوندن گردن بچه پیش میاد. خودوون هم امیدتون از دست ندید. متاسفانه الان زمانه ای شده به خاطر زندگی صنعتی هر شخصی با بیماری دست و پنجه نرم میکنه. انشاالله به حق خانم فاطمه زهرا زود خوب میشید🙏🌹❤

عزیزم من برای جوانسازی صورت و گردنم هایفو انجام دادم واقعا میتونم بگم بهترین نتیجه‌ای که میشد و گرفتم پوستم کامل ۱۰ سال جوون شده 

شماره دکترمو میزارم کارش عالیه . خانم دکتر عباسی ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶