2410
2553

بچه ها سال هاست که من درگیر وسواسم ... تازه بعد از فوت پسرم افسردگی هم گرفتم ... ما سمت چیتگر هستیم بهم دکتر المیرا علیجانی و معرفی کردند...... به نظرتون درمان میشم ؟

روانشناس بالینی . 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

روحش شاد💔

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام فوت فرزندتون رو تسلیت میگم. بایس برید پیش روانشناس و طول دوره درمانتون رو تکمیل کنید.نیمه کاره رهاش نکنید. پیروز باشید

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻

عزیزدلم متاسفم خیلی ناراحت ‌شدم چقدر بد پسرتون واسه چی و کی فوت شده من خودم روانشناسم اما متاسفانه دچار افسردگی و اصطارب شدید شدم و رفتم پیش روانپزشک الان دارم دارو میخورم خیلییی بهتر شدم حتما مراجعه کنید حتما عزیزم

2714
به نظر من برین پیش روانپزشک  

دارو میده
دارهاشون میخوری همش حالت تهوع داری و باید بخوابی ......... واسه همین بهم گفتن دکتر المیرا علیجانی واسه افسردگی دارو نمیده با هنر درمانی و گروه درمانی و این روشس ها درمان می کنه 

دارو میده دارهاشون میخوری همش حالت تهوع داری و باید بخوابی ......... واسه همین بهم گفتن دکتر المیرا ...

عزیزم راستش من رفتم پیش روانپزشک چون خیلی وسواس و اصطراب شدید داشتم دارو داد خیلی خوب بود اصلا نه خواب آوره نه تهوع دارم به من سرترالین داده تازه دوزش رو کم بود الان زیاد کرده من واقعا خیلییی بهتر شدم من شاغلم بچه هم دارم اگه غیر این بود واقعا که به هیچ کاری نمی‌رسیدم به بعضیا هم اس سیتالوپرام میدن که جدیده و عوارض کمی داره 

2706