2726
من الان دبیرستانم تو کلاسمون یه نفر بارداره 5ماهش هم هست🤣

😐💔چندم؟گیر ندادن؟

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️

سخته به نظرم فک کن بچه داشته باشی و درسم بخونی اونم تو سن ۱۷ ۱۸ سالگی 

البته خب یه عده خوب میتونن از پسش بربیان. ما که بدون بچه هم نتونستیم درست درس بخونیم  

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خیلیم راه میدن دوره عوض شده اینهمه دوس پسراشون دم مدرسه میان دنبالشون مگه به اونا گیر میدادن ب ...

تاجایی که من میدونم خیلی فرق بین اونی که ازدواج کرده ودوست پسرداره هست 

به دلایلی مدیران نبایدفردمتاهل روثبت نام کنن 

مگراینکه باپارتی وتعهدثبت نامشون کنن 

تازه ساعت دبیرستان ومدرسه عادی هم به دردشون نمیخوره مخصوصاواسه اون که بچه داره

نه ندیدم.اما دیدم ازدواج کرده بودن و میومدن.یکیش خودم بودم.😂😂

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2728
همینکه داره باوجودبچه درس میخونه یعنی خیلی پرتلاشه وهدفی داره  تاسف نداره .تاسف واسه موقعی هست ...

خوبه که هدفشو ول نمیکنه 

ولی به این فکر کن کسی که خودش هنوز به سن قانونی نرسیده و یه حساب بانکی ساده هم نمیتونه داشته باشه بخاد یه بچه رو تربیت کنه 

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
خوبه که هدفشو ول نمیکنه  ولی به این فکر کن کسی که خودش هنوز به سن قانونی نرسیده و یه حساب بانک ...

عزیزمن اگه تجربه ومطالعه داشته باشه حله آزمون رشدعقلی هم میگیرن وحکم میدن اون موقع هم میتونن وام بگیرن هم دسته چک وهم حساب بانکی 

میدونم ولی چیزیه که شده سعی کنه تجربه کسب کنه ودنبال هدفش بره 

نظرات متفاوته ولی آخه چرا ازدواج کنن که بچه دار بشن از الان بیفتن به زندگی و بچه داری...چه تجربه هایی که از دست میدن...چندسال بعد هم دوره های خودشونو میبینن کلی حسرت میمونه به دلشون...نظر شما و خودشونم برام محترمه این نظر من بود

امیدوارم الکی باشه و افراد ازدواج کرده یا باردار رو راه ندن واقعا برای بچه هامون بد آموزی داره 🙄

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
دهمم  خیلی زود ازدواج کرده😐 ن

😐💔

دنیا واقعا عجیبه!از اون عجیب تر قلب آدماش(: اگه صدنفر بهت روحیه مثبت بدن ولی ینفر منفی، قلبت می‌شکنه(:  حواسمون به قلبای هم باشه♥️