2737
2734

فردا آزمون دارممم میگن نود درصد سرهنگا بار اول میندازن 

شما بار چندم قبول شدین؟؟ چکا کنم همین فردا قبول شمم؟؟ استرسم دارمم 

پس دی اف ندارین برا آزمون شهری؟ 

عاشق بودن دشوار است، مثل باشرف بودن... 

خواهرم بار دوم قبول شد

چون اگه بار اول قبول کنن اگه تصادفی صورت بگیره از جانب کسی که گواهینامه گرفته 

اون سرهنگه مقصره

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دومین بار قبول شدم ۱ ساعت قبل از اینکه بری قرص پروپرانول بخور جلوی تپش قلب شدیدو استرسو میگیره ریلکس برو امتحان یه بار خوردنش ضرری نداره

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

بار اولا ک میندازن خانما رو

من دفعه سوم قبول شدم اونم فقط بخاطر استرس 

بار اخر یه قرص ضد تپش خوردم اصلا استرس نداشتم عین خیالم نبود و با بدترین سرهنگ قبول شدم

تمام هستی من یه گل پسر متولد زمستون💙🥰
2738
10 سال پیش بار اول قبول شدم من

اره تازه چند ساله این قانون بار دوم مسخره رو گذاشتن

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
بار اولا ک میندازن خانما رو من دفعه سوم قبول شدم اونم فقط بخاطر استرس  بار اخر یه قرص ضد تپش ...

منم ب هر کس گفتم این روشو ج گرفته🌸

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
یادم یمدت میخوردم خوابم میگرفت🙃

نه خواب نمیاره چون همون روز ذهنش هوشیار ب امتحانه خوابش نمیبره کلا خواب اور نیست فقط تپش قلبو ارومتر میکنه جلوی استرس رو میگیزه

نه خواب نمیاره چون همون روز ذهنش هوشیار ب امتحانه خوابش نمیبره کلا خواب اور نیست فقط تپش قلبو ارومتر ...

اره منم یادمه بهم آرامش میداد..شاید برا اون خوابم می‌گرفت.. وگرنه حالم‌خوب میکرد

2706