2737
2734
عنوان

بچه ها میشه ب من کمک کنید

102 بازدید | 5 پست

دوستان میشع ب من بگید چطوری ته دیگ نون لواش درست کنم ک ترد بشه تو قابلمه تفلون که ته دیگ میزارم ترد نمیشه

یعنی روزی که بفهمم باردارم مادر دارم میشم ...یعنی میشه؟💔💔💔💔فقط اینو میفهمم که خدا این همه مددت داشته صدامو میشنیده و 

خیسش کن نون رو 

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جدی؟

مگه شوخی دارم باهات عزیز دلم😂😂😂😂😂😂

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2731
مگه شوخی دارم باهات عزیز دلم😂😂😂😂😂😂

ن منظورم اینه سرکاری نباشه بد دربیاد چون نشنیده بودم تاحالا 

یعنی روزی که بفهمم باردارم مادر دارم میشم ...یعنی میشه؟💔💔💔💔فقط اینو میفهمم که خدا این همه مددت داشته صدامو میشنیده و 
ن منظورم اینه سرکاری نباشه بد دربیاد چون نشنیده بودم تاحالا 

نه گلم قلقش اینه برو حالشو ببر❤