2733
2734
عنوان

بهش گفتم تنهام بذار دیگه ...اونم رف

270 بازدید | 23 پست

قرار بود بعد دو سال دیگ ی حرکتی کنه برا زندگیمون 

قرار بود مامانشو راضی کنه زنگ بزنه ب مامانم حداقل 

مامانش راضی نشد چون حسوده میدونه پسرش دوسم داره میترسه من ازش بگیرمش 

بهم گفت دیوونم کردن خسته شدم زنگ نمیزنه 

منم گفتم منو تنها بذار دیگ خسته شدم حالم بده دیگ از همه چی اف شد آخر شب گف شببخیر♥️

من جوابش ندادم

اونم از دیروز گاهی آنلاین میشه ببینه انلاینم یا ن 

دوباره اف میشه 

دلم براش تنگ شده 

ولی باید دیگ جدی تر باشه حداقل مادرش با مامانم صحبت کنه همین 

در همین حد هم راضیم تا سربازیش تموم شه 

راسی ۲۴ سالمونه 

ب نظرتون چیکا کنم 

لبخندهای واگیر دار😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم دیگه وقتشه سخت بگیری

اره منم این فکر کردم 

چون دو سال ونیم هس داستان همینه 

هی میخواددراضی کنه 

اونا هم راضی نمیشن بیخیال میشیم 

این سری دیگ مامان منم سخت گرفته ب من گفته نمیتونی بری بیرون حداقل مادرش باید بزنه تو دختری نمیشه الکی با پسر مردم بری بیرون 

لبخندهای واگیر دار😊
2728

خیلی مادرا دوست دارن واسه پسرشون خودشون عروس انتخاب کنند نه پسرشون .شاید مشکل داره .تو هم برا خودت ارزش قایل شو خودتو نزار واسه فروش .هروقت اومد خیلی هم منت کشید اونوقت راجب بهش فکر کن

شما سنت مناسب ازدواجه و حق داری

اما اون ن چون تا سربازی بیاد باید کار پیدا کنه پول جمع کنه بنظر من سن زیر سی سال برای ازدواج مرد اصلا سن ایده عالی نیست مگر پدرت اینقدر پولدلر باشه که حمایت همه جانبه کنه

ما 20سال سن داشتم ازدواج کردم همسرم 22 الان همسرم 42من 40 تازه با خیلی سختی تونستیم خونه و ماشین داشته باشیم با کلی وام شاید در سن 50سالگی بتونیم اززقسط راحت شیم کی از زندگی لذت ببریم؟ 

2738
اره منم این فکر کردم  چون دو سال ونیم هس داستان همینه  هی میخواددراضی کنه  اونا هم ...

کاش از اول نمیزاشت بری.مثل ناخونک زدن قبل شام میمونه .طرفو سیر میکنه موقع اون کار اصلی دیگه میل نداره .منظورم با ازدواجه وقتی با نخونک بهش خوش میگذره دیگه تلاشی واسه ازدواج نمیکنه .تمام اسیبش هم واس دختره.پسرا بهشون خوش میگذره

شما سنت مناسب ازدواجه و حق داری اما اون ن چون تا سربازی بیاد باید کار پیدا کنه پول جمع کنه بنظر من ...

اره مملکت اینجوریه 

تقصیر ما جوونا نیس ک همو دوس داریم 

میدونم عشقم جنم داره .هرکاری بلده 

ی کابینت میزنه ی عالمه پول میگیره 

مشکل مادرش حمایت نمیکنه حسوده حسود 

لبخندهای واگیر دار😊
یعنی الان دیگه زمونه ی ازدواج کردن نیست

این حرف اشتباهه 

ازدواج با آدم درست تو زمان درست عالیه 

اطراف هستن دوستان هستن 

زیاد هستن 

ولی خب ازدواج اشتباه خیلی بده