2737
2734
عنوان

چقدر سخت میشه اگه...

663 بازدید | 89 پست

اگه زندگیمو تموم کنم چقدر سخت میشه برای خانوادم

کاش شرایط خوب بود

یا کاش قوی تر بودم

کاش تقدیر این نبود

دلم براشون میسوزه خیلی سخته

ولی عادت میکنن به نبودم ...

باید عادت کنن چون من نمیتونم به این زندگی عادت کنم

چقدر قبل از همه ی اینا زندگی ارزش زندگی کردن داشت

چقدر برنامه چیده بودم

مجبورم برم 

شرایط بهتر نمیشه ، یا من خیلی ضعیفم

چه فرقی میکنه

زندگی بدون منم جریان داره، هنوزم مک دونالد به کارش ادامه میده، تایمز اسکوئر کلی بازدید کننده داره،خیلیا کارای هنری خلاقانه میکنن،هنوزم فیلمای قشنگ بیننده دارن، شیر کاکائو مزشو از دست نمیده،تو استخرا هنوزم کسایی هستن که شنا میکنن،کسایی که دور دنیارو میگردن...

فقط من دیگه نیستم

خانوادم بدون من روزای سختیرو مجبورن بگذرونن ولی اونا از من قوی ترن مگه نه؟

بچها خواهرشوهرم مریضه 

بعد بیمارستانه مجرد همسن خودنه   هیشکی پیشش نیس 

مامانش امشب میخواد بره پیشش به نظرتون  من برم پیشنهاد بدم امشب پیشش بمونم

به نظرتون پرو نمیشن ارزش من کم نمیشه ؟

خانومای  با سیاست لطفاا بهم یاد بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچها خواهرشوهرم مریضه   بعد بیمارستانه مجرد همسن خودنه   هیشکی پیشش نیس  مامان ...

اگر ضروری باشه برو اگرم که نیست عیادت میری دیگه

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2738
بچها خواهرشوهرم مریضه   بعد بیمارستانه مجرد همسن خودنه   هیشکی پیشش نیس  مامان ...

منم زن داداشم بیمارستان بستری بود رفتم دو شب پیشش موندم.باعث نزدیک شدن و محبت بین آدما میشه.خوبی کنی خوبی می بینی

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
دنیا حای آدمای ضعیف نیس  حتی بچه های چهارساله ک میان تو سرما گل میفروشن با گشنگی از تو قوی ترن ...

اره من ضعیفم

ولی با بیماری سخت نمیشه زندگی کرد 

منم قبلا قوی بودم خیلی قوی🙃

تو رو خداااااا نکن اینکارو مامانت دق میکنه، معلومه که قوی تر از تو نیستن!!!!! خدا هیچچچچ کسی رو تو دنیا ضعیف تر از یه مادر نیافریده چون به قدری بچه اشو دوست داره که هییییییچ دوست داشتنی توی دنیا اونجوری نیست، تا مادر نشی نمیفهمی چی میگم!!! مامان و بابات داااااغون میشن تو رو خدا بهشون رحم کن!!

بستگی ب رابطتون داره خوبید برد ولی هیچوقت از هیچکس توزندگیت توقع قدرشناسی نداشته باش آدما بد شدن

اره من ضعیفم ولی با بیماری سخت نمیشه زندگی کرد  منم قبلا قوی بودم خیلی قوی🙃

منم بیمارم اما امید داشته باش ...ببین یک انگیزه میدا کن ی چیزی‌ بهت انگیزه بده من اونو پیدا کردم دیگ هیچی برام مهم نیس اصلا یک امیدی بهم وارد شده ک حد نداره قط ی امید و انگیزه پیدا کن ببین چی بهت انگیزه میده 

2706