2726

ما تو روستا زندگی میکنیم کنار خاندان شوهرم دیگه همه فامیلاش هستن بنا ب دلایلی میخواهیم خونمو عوض کنیم بریم تو شهر تو خونه پدرم واسه یکسال شاید بیشتر 

بعد مادرشوهرش میگه خونتون ک می‌بری فردا روز ب پسرم طعنه نزنی ک آره اومدی خونه بابامو فلان خیلی از حرفش بدم اومد ولی جوابشو ندادم

باز دوباره گفت ک آره فامیلاتم حق ندارن بیان خونت باز من چیزی نگفتم میدونستم دنبال بهونس ک پسرش ازش دور نشه 

باز گفت ک آره شوهرت بعضی وقتا شاید نتونه بیاد خونه شاید از سرکار بیاد خونه ما بخوابه شما ک‌نمیترسین منم گفت نه بمونه 

حالا بنظرتون من چ‌کنم با این زنه

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.

هيچي دري ميري

ديگه نياز نيست ادم جواب هرادمي رر بدع

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد از هم دور میشین؟

ی ۲۰ کیلومتر ولی خیلی خوب میشه 

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
2706