2733
2739
عنوان

حالم از قیافه پدر مادرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2798 بازدید | 96 پست
من که تره هم خورد نمیکنم براشون یه جوری میرم انگار یتیم بود و هیچوقت پدر مادر نداشتم

عزیزم انشالله کارت درست شه و بری و از این جهنمی که پدر مادرت برات ساختن راحت بشی تنهایی سزاوار  همچین پدر مادریه

اگه با شوهرتون مشکل دارید اگر تعادل روانی ندارید توروخدا بچه نیارید انقد خودخواهی نکنید پس فردا ب ...

اینو خیلی موافقم...کاش بفهمیم بچه یه انسانه، وقتی میخوایم به این دنیا بیاریمش باید فکر همه چیز و بکنیم.‌طرف معتاده، زنه میگه بچه آوردم گفتم شاید درست شه😑

خیانت میکنه، خانوم بازه، میگه بچه آوردم گفتم شاید به زندگیمون دلگرم بشه😓

بابا بفهمید بچه اسباب بازی نیست. توروقرآن بفهمید. گناه دارن طفلیا. یه ذره سطح فرهنگ و شعورمون بره بالا، بد نیست بخدا. بذار بهمون بگن نازا، بهتر از اینه که پاره تنمون تو این دنیا عذاب بکشه

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله کارت درست شه و بری و از این جهنمی که پدر مادرت برات ساختن راحت بشی تنهایی سزاوار   ...

توروخدا برام دعا کنید که این جهنم زودتر تموم شه

هرکی این پیامو میبینه دعا کنه

حالم هر ساعت از ساعت قبل بدتره

این کاربری دومه..کاربری اولم برای ۳سال پیشه..هنوزم دارمش فعالم هست..ولی میخواستم ناشناس باشم   
2731
توروخدا برام دعا کنید که این جهنم زودتر تموم شه هرکی این پیامو میبینه دعا کنه حالم هر ساعت از ساعت ...

منم حالم ازپدرومادرم بهم میخوره کاش بچه یکی دیگه میبودم یاکلن یتیم میبودم جای اونهافقط پسرالدنگشومیخواد

کدوم مادری به بچش میگه هرزه؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا انقد گفته دارم فکر میکنم به هرزگی

هیچوقت این فکرارو نکن، از حرفات فهمیدم که تن فروشی تو ذات تو نیست...پس اگه میخوای از پدرو مادرت جداشی، راه درستش و پیدا کن. خودت و بازیچه دست نَر های کثیف نکن

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
ممنون عزیزم  پدر مادر خیلی عزیزن  خداروشکر پدرمو دارم  ولی مادرمهربانمو از دست داد ...

مامان بابات خوبن افرین بهشون بنظرت الان که اسی انقدرحالش بده جاش الانه که بیایی که ازخوبیهای که برات کردن بگی.چقدرخوبه بدونیم هرحرفی وهرجانزنیم

2738

سلام عزیزم

خواستم بدصحبت کنم گفتم حرفاتو بخونم بعد توبیخت کنم

قلبم درد گرفت

واقعا امیدوارم خودخدا سرنوشتتوهرچی زودترتغییربده

من۵سال به درودیوارزدم تابچه دارشدم ازایندش میترسموالان هزاران باربیشترترسیدم

امیدوارم بتونم انسامیتوبهش یادبدم

همدرد درداش باشم به روزش

عزیزم صبوری کن امیدوارم زودترگره مشکلاتت بازشه...‌

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

خیلی کارا میتونی انجام بدی که به آرامش برسی.اولین کار دنبال درمان وسواست باش در آینده برات مشکل ساز میشه.اینا پدر و مادرتن فکر کن ک مشکل روانی دارن فکر کن ک موجی هستن.خودت رو ی جوری سرگرم کن ک جلوی چشمشون نباشی.شده وقتت رو توی کتابخونه بگذرون

خسته شدن از وسواسم از این که هزاربار درو بازو بسته کنم از این که ۱ماه از خونه بیرون نرم و رو تختم ...

درکت میکنم عزیزم.من همیشه میگم بایداحترام پدرومادر رو حفظ کرد ولی قرارنیست هرچی میگن انجام بدیم.شماتنها راه چاره ات مستقل شدن ویک مشغولیتی برای خودت پیداکردنه.برای وسواست هم بگم من خودم کسی بودم که حموم معمولیم نیم ساعت طول میکشیدو وای به حال روزیکه غسل داشتم،یکساعت بیشترتوی حموم بودم.ومتاسفانه این وسواس روهم ازمادرم دیده بودم.الان حموم معمولی مادرم که هرروز بخوادبره کمتراز یکساعت نیست!!!من دیدم دوستام توی ۵دقیقه یانهایتا ۱۰دقیقه حمام میکنن.فهمیدم رفتارمن مشکل داره،اوایل برام سخت بود،سعی کردم نیم ساعت بشه ۲۰دقیقه،بعدش ۱۵،والان حمومم بین ۱۰تا۱۵دقیقه میشه که برای منه وسواسی عالیه!اینارو گفتم که بدونی تنها نیستی وفقط باید خودت بخوای.آدم وسواسی رو هیشکی جز خودش نمیتونه نجات بده.

یه تیچر عاشق که جون میده انگلیسی به خورد شاگرداش بره😍عاشق کتاب و مسافرت🚵‍♀️📖
کدوم مادری به بچش میگه هرزه؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا انقد گفته دارم فکر میکنم به هرزگی

خودت درگیر یک سری مشکلات نکن!  مثل گل مرداب باش.  از تو مرداب رشد می کنه ولی ذات واقعی خودش یه گل زیبا و پاک هست! 

فکر می کنی ما تو خونه هامون فحش نشنیدیم! کتک نخوردیم! هزار مشکل داشتیم ولی ادامه دادیم! 

یا ارحم الراحمین
هیچوقت این فکرارو نکن، از حرفات فهمیدم که تن فروشی تو ذات تو نیست...پس اگه میخوای از پدرو مادرت جداش ...

دبیرستان بودم گفت تو دیپلمم نمیگیری

سال کنکور میگفت هیچ جا راهت نمیدن

پیراپزشکی قبول شدم سال اول دانشگاه بهم گفت تو لیسانسم نمیگیری

الانم درسم تموم شد تا حالا ۲ ۳بار گفته هرزه تو بحثامون

واقعا از اثبات خودم خسته شدم

حسم میگه هرچی بهت میگه انجام بده خودتم راحت کن کسیم چیزی گفت بگو این زن بهم گفته بود

این کاربری دومه..کاربری اولم برای ۳سال پیشه..هنوزم دارمش فعالم هست..ولی میخواستم ناشناس باشم   
2706