2726
عنوان

شمابودین چیکارمیکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 39 پست
خیلی پیگیرشی  چرا با خطای مختلف زنگ میزنی بهش منم بودم به هم میریختم  اصلا پیام نده زنگم ...

اون حتی حضوری ام برم فک نکنم محلم بده😔شما اصلا شوهره منو نمیشناسی ک، قهر کنه خیییلی مکافاته آشتی کنه، لوس میشه نباید طرفش بری ،لجباز میشه،عصبی میشه

وای دلم داره آتیش میگیره😭

اون حتی حضوری ام برم فک نکنم محلم بده😔شما اصلا شوهره منو نمیشناسی ک، قهر کنه خیییلی مکافاته آشتی کن ...

خب وقتی شوهرتو میشناسی چرا همش پیله میکنی بهش 

یه مدت صبرکن درست میشه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب وقتی شوهرتو میشناسی چرا همش پیله میکنی بهش  یه مدت صبرکن درست میشه

سنم کمه و بی تجربه😔🥺دلمم طاقت نمیاره همش ب برادرشوهرم پیام میدم ببینم اون خبر داره ک چطوریه حالش...همه نگرانن.منم دلم طلاق نمیخاد، اونم لجبازه صبرم بریده دیگه

برم خونشون حرفامو رو یه کاغذ براش بنویسم بزارم پشت اتاقش و برگردم؟

سنم کمه و بی تجربه😔🥺دلمم طاقت نمیاره همش ب برادرشوهرم پیام میدم ببینم اون خبر داره ک چطوریه حالش.. ...

به برادرشوهرتم نباید پیام بدی 🙄 

همش که نمیشه به اون پیام بدی الان کلی پیش خودش میگه این چرا هرروز به من پیام میده 

دلیل نمیشه عزیزم منم سنم کم بود ازدواج کردم ولی یه کارایی ربطی به سنو بی تجربگی نداره 

خیلی عجولی بذار یه مدت بگذره بنظرم به برادرشم پیام نده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
به برادرشوهرتم نباید پیام بدی 🙄  همش که نمیشه به اون پیام بدی الان کلی پیش خودش میگه این چرا ...

اگع مرخصیش تموم شد و برگشت شهرش چی؟اگه دیگه سراغمو نگرفت چی😔😔🥺تکلیفم چی میشخ

اگع مرخصیش تموم شد و برگشت شهرش چی؟اگه دیگه سراغمو نگرفت چی😔😔🥺تکلیفم چی میشخ

وقتی کسی توروبخواد خب میاد دیدنت یا جوابتو میده 

الان شما با پیام دادن داری خودتو کوچیک میکنی 

یک ماه صبرکن اگه بهت پیام نداد به خانوادت بگو اونا بشینن تصمیم بگیرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی کسی توروبخواد خب میاد دیدنت یا جوابتو میده  الان شما با پیام دادن داری خودتو کوچیک میکنی& ...

خانوادم الان پشتمن ولی بعد طلاق کاملااا محدودم میکنن، گوشیمو میگیرن نمیزارن بیرون برم نمیزارن مدرسه یا دانشکاه برم کلا دیگه تموم

چون تو طایفه ما طلاق خیلی ننگه برا همون میترسم از طلاق😞

خانوادم الان پشتمن ولی بعد طلاق کاملااا محدودم میکنن، گوشیمو میگیرن نمیزارن بیرون برم نمیزارن مدرسه ...

ای بابا این چه وضعشه دیگه 

حالا ان شاالله به اونجا نمیرسه عزیزم 

ان شاالله مشکلت حل شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این دوستمون مامان مهراد خیلی خوب راهنماییت کرد

درکل زنگ نزن پیام نده یک مدت صبور باش

حل میشه و از این موضوع درس عبرت بگیر ودر کارات عجله نکن 

و یه چیز دیگه تا مدت ها هم باید سرزنش اینکارو بشنوی ولی باید صبوری کنی تا از دلش در بیاد

من واقعا پشیمونم از کارم یجوری الان فقط دیگه دوسدارم ب قبلل برگردیم خوب بشیم باز باهم منم دیگ این کا ...

ببین شما اگه واقعا شکاک باشی درست نمیشی.. شوهرمنم همین مدل شماست ناراحت نشو ولی زندگی ادم سیاه میشه.. همش شک.. 

منم همسرمو دوست دارم ولی به هیچ عنوان بهش شک نمیکنم  دوست داشتن نشد دلیل که بخوام بهش شک کنم&n ...

اگه شک داشته باشی وچن تانشونه ببینی بازم اطمینان داری شوهرت راست میگه؟

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚

عزیزم مردا وقتی ناراحت و عصبانی هستن نباید هی زنگ بزنی پیام بدی اینجوری آروم میشن عزیزم یه چند روز خبری ازش نگیر اگه برگشت شهرستان هم برگشت مهم نیست بذار آروم بشه . فقط بهش یه پیام بده و عذرخواهی کن مجدد و بگو میدونم دلخوری حق داری مزاحمت نمیشم یه مدت تا منو ببخشی ولی بدون دلتنگیم حد و حصر نداره و خیلی دوستت دارم . همین عزیزم 

لطفاً درخواست دوستی ندین دوستان🙏🏻
2706